ZEGARKI BLOG

Momotaro świat Jeansów
Kategorie 126. Maj 2020

Firma nazwana na cześć japońskiego bohatera folkloru, Momotaro została założona przez Pana Hisao Manabe. Korzenie marki tkwią w firmie tekstylnej, którą założył w 1992 roku z zaledwie trzema pracownikami w małym nadmorskim miasteczku Kojima w Okayama. Od samego początku wizja Manabe'a była jasna: brak kompromisów w zakresie jakości. Prawie 30 lat później firma Manabe zatrudnia 140 osób w fabrykach, sklepach i biurach w Tokio, Osace, Kioto i Okayama.

Kontynuuj czytanie
FUNDACJA JEZIORO BAJKAŁ
Kategorie 126. Maj 2020

Oris z dumą współpracuje z Fundacją Jezioro Bajkał i zbiera fundusze na wsparcie „Punktu Nr 1”, projektu ochrony jeziora Bajkał prowadzonego przez Naukowy Instytut Biologii na Uniwersytecie Stanowym w Irkucku, wspieranego przez fundację.

Kontynuuj czytanie
Festina Chrono Bike 2020
Kategorie 114. Kwiecień 2020

Festina jako producent zegarków od zawsze kojarzony jest z niesamowitą pasją do dokładności. Wszystkie zegarki wychodzące spod jego ręki odznaczają się elegancją, doskonałością oraz niekwestionowaną dbałością o każdy detal. To doskonale zbalansowane połączenie szwajcarskiej tradycji tworzenia zegarków, hiszpańskiego temperamentu oraz japońskiego serca, pod postacią bardzo dokładnych mechanizmów Citizena.

Kontynuuj czytanie

Najnowsze artykuły

Kategorie

Zegarki.pl polecają