Zegarek FESTINA 20521/4

TITANIUM SPORT

Kolekcja: TITANIUM SPORT

Zegarek męski naręczny (chronograf, 10 atm)

1 199 zł
W MAGAZYNIE
Szybka
wysyłka
Darmowa dostawa
Nowość Bestseller
Rodzaj sportowy
Kolor czarny, czerwony
Rozmiar tarczy 36,5 mm
Rozmiar koperty 44,8 mm
Wodoszczelność 10 ATM
Męskie / damskie męski
Mechanizm chronograf
Kształt koperty okrągły
Napęd bateria (quartz)
Materiały tytan, szafirowe szkło
Szkło szafirowe
Pasek / bransoleta pasek skórzany
Rozmiar paska 22,50 / 20,00 mm
Zapięcie sprzączka
Funkcje Datownik, Stoper, Sekundnik, Tachymetr
Gwarancja 24 miesiące

 

kolekcja Festina Titanium Sport

Kolekcja Titanium Sport


Oto wyjątkowa i niepowtarzalna kolekcja całkowicie tytanowych zegarków Festina. Bardzo męskie i charakterystyczne koperty z tytanu o średnicy od 43 mm do 45 mm. Tarcze w eleganckiej kolorystyce od głębokiej czerni po ciekawy granat. Szafirowe szkła, które są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania. Zegarek jest wodoodporny do 10 atmosfer. Zegarki dostępne są w wersji analogowej jak i z chronografem. Obie wersje są dostępne na perforowanych paskach z prawdziwej skóry w różnych kolorach lub z tytanową bransoletą.

 

Wyjątkowa, charyzmatyczna kolekcja męskich zegarków Titanium Sport Festina jest dostępna z chronografem i datownikiem, a także w bardziej minimalistycznym designie, tj. Z trzema wskazówkami oraz datą i dniem tygodnia. Poznaj oba warianty i poznaj wszystkie bardzo eleganckie kolory. Ten zegarek jest idealnym dodatkiem dla współczesnego mężczyzny. Jeśli chcecie, Panowie, wyjątkowego uzupełnienia swojego stylu, Festina Titanium Sport to najlepszy wybór.

Zegarki Festina Titanium Sport

Tytan, materiał przyszłości.


Ponadczasowy, zaawansowany technologicznie tytan jest trwalszy i średnio o 32% lżejszy niż stal 316L. Tytanowe zegarki z kolekcji Titanium Sport są całkowicie antyalergiczne, całkowicie odporne na korozję, nawet na wodę morską czy inne chemikalia. Ten nowoczesny materiał gwarantuje solidną wytrzymałość i jednocześnie elegancką lekkość zegarka.

 

Tytan jest stosowany w medycynie, a także w technice wojskowej i lotnictwie. Występuje w dużej ilości w skorupie ziemskiej, ale jest drogi i trudny do uzyskania w celu przetworzenia.

 

Produkcja tytanu jest złożona chemicznie i energochłonna. Do produkcji potrzebny jest surowiec, którym może być np. Ilmenit lub rutyl, który jest następnie topiony w procesie Krolla w temperaturze około 1000 stopni Celsjusza, podczas topienia dodawane są inne materiały, dzięki czemu otrzymujemy produkt gąbczasty tytan.