Zegarek FREDERIQUE CONSTANT FC-287B5B6

Vitality Smartwatch

Kolekcja: VITALITY

Zegarek męski naręczny (digi, 3 atm)

-15 % Bestseller
4 249 zł 3 612 zł
DOSTAWA W CIĄGU 3-5 DNI
ubezpieczenie 1 rok GRATIS
2 lata +108 zł , 3 lata +195 zł
ubezpieczenie 1 rok GRATIS
2 lata +108 zł , 3 lata +195 zł
odbiór osobistyw salonach ZEGARKI.PL Warszawa i Wrocław
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów
Parametry
Rodzaj klasyczny
Kolor czarny, srebrny
Rozmiar koperty 42 mm
Wodoszczelność 3 ATM
Męskie / damskie męski
Mechanizm digi (ana-digi)
Kształt koperty okrągły
Napęd bateria (quartz)
Materiały stal, szafirowe szkło
Szkło szafirowe
Kaliber mechanizmu FC-287
Pasek / bransoleta pasek gumowy
Rozmiar paska 21/18 mm
Zapięcie sprzączka
Funkcje SmartWatches, Swiss made
Gwarancja 24 miesiące
więcej
Opis produktu

oris logo

 

 

 

 

 

 

SMARTWATCH VITALITY 

Odkryj najnowszy zegarek smartwatch od Frederique Constant, Smartwatch Vitality dla niej i dla niego. Wypełniony technologią i wyposażony w cyfrowy wyswietlacz, który pojawia się na Twoje żądanie. Zegarek Frederique Constant Vitality, szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem i partnerem w codziennym funkcjonowaniu.

  

 

   

Frederique Constant Vitality

Dlaczego warto wybierać między szykiem a nowoczesnością? Smartwatch Vitality ma tarczę z dwoma twarzami. Pierwsza charakteryzuje się cyframi rzymskimi oraz ręcznie polerowanymi wskazówkami godzinowymi i minutowymi dla tych, którzy cenią wyrafinowane zegarki o wyrafinowanym wyglądzie. Ale po naciśnięciu koronki tarcza odsłania cyfrowy wyświetlacz umiejscowiony na godzinie szóstej zegarka, który umożliwia użytkownikowi dostęp do wielu informacji, takich jak: tętno, śledzenie aktywności, pogoda, a nawet pięć ostatnich wiadomości z ulubionych aplikacji i wiele więcej!

Modele męskie łączą 42-milimetrową kopertę ze stali nierdzewnej z czarnym gumowym paskiem lub stalową bransoletą, uzupełnioną wersją pokrytą różowym złotem. Dyskretny i niezobowiązujący Smartwatch Vitality jest wyposażony w niebieską, szarą lub czarną tarczę. Łatwy do noszenia na co dzień podczas pracy, nauki, a nawet podczas imprez!
Frederique Constant Vitality

 

 

 

 FREDERIQUE CONSTANT VITALITY POSIADA RÓŻNORODNE I INTELIGENTNE FUNKCJE


 

 

Frederique Constant vitality

• Śledzenie aktywności: liczba kroków, spalone kalorie, przebyty dystans.

 

• Przypomnienie o aktywności: przypomnienie o aktywności fizycznej po pewnym okresie braku ruchu.

 

• Trener personalny: spersonalizowane wskazówki, które pomogą Ci pozostać w formie, na podstawie danych z monitora aktywności, funkcji monitorowania snu i zdefiniowanych celów.

 

• Powiadomienie o połączeniu / Powiadomienie o wiadomości

 

• Podgląd wiadomości: po wybraniu aplikacji, z których chcesz otrzymywać powiadomienia, będziesz mógł zobaczyć 5 ostatnich otrzymanych wiadomości (chronologicznie) na tarczy zegarka. Aplikacje mogą obejmować: Mail, Wiadomości, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Snapchat, LinkedIn, WeChat, Viber, Uber, KakaoTalk, Pinterest i Spotify.

 

• Pogoda: maksymalna i minimalna temperatura lokalna jest natychmiast wyświetlana na tarczy.

 

• Monitorowanie rytmu serca: Smartwatch Vitality jest wyposażony w czujnik nowej generacji, opracowany przez markę Philips. Dzięki integracji optycznego pomiaru tętna, puls może być mierzony mniej więcej co minutę dla większej dokładności. Ten nowy wbudowany czujnik dostarcza również informacji o aktywności fizycznej i wydajności treningu. 

 

• Powiadomienia o tętnie: jeśli tętno spadnie zbyt nisko lub wzrośnie zbyt wysoko w trakcie pracowitego dnia, zegarek wyemituje wibracje i ostrzeżenie wizualne, które można przekształcić w alarm, jeśli problem będzie się powtarzał.

 

• Trening: mierzy puls podczas ćwiczeń. Po włączeniu funkcji tętno jest mierzone co 10 sekund. W aplikacji można następnie szczegółowo przeglądać statystyki z sesji treningowej.

 

• Ćwiczenia oddechu: oferuje serię ćwiczeń oddechowych zmniejszających stres i regulujących oddychanie.

Frederique Constant Vitality

Frederique Constant vitality

• Monitorowanie snu: analiza cyklu snu: głęboki sen, lekki sen i czas spędzony na jawie.

 

• Inteligentne alarmy dotyczące snu: alarm oparty na analizie cyklu snu, aby obudzić użytkownika w optymalnym czasie.

 

• Synchronizacja czasu: godzina i data automatycznie synchronizują się z informacjami w smartfonie, z którym połączony jest zegarek. Zegar światowy / druga strefa czasowa

 

• Chronograf: można go teraz aktywować i zatrzymać, naciskając po prostu na szkiełko zegarka. Podczas treningu cyfrowy wyświetlacz automatycznie przełączy się na minutnik i sekundnik. Aby mieć pewność, że odliczanie będzie łatwe do odczytania nawet przy silnym oświetleniu (często na zewnątrz), wskazówka minutowa będzie również pokazywać upływające sekundy.

 

• Bateria: Twój Smartwatch Vitality można ładować i działa do 7 dni w przypadku modeli damskich i 11 dni w modelach męskich, w zależności od użytkowania.

 

 


  

 

 

 

 

więcej
Zdjęcia i wideo
więcej
Akcesoria
więcej
UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE „BEZPIECZNY ZEGAREK”

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym
Przedsiębiorstwo: AWP P&C S.A. Oddział w Polsce
Produkt: „BEZPIECZNY ZEGAREK

Niniejszy dokument zawiera opis najważniejszych informacji na temat produktu „BEZPIECZNY ZEGAREK” – nie uwzględniono w nim specyficznych wymagań i potrzeb danego klienta. Pełne informacje niezbędne przed zawarciem umowy oraz informacje o samej umowie zamieszczone są w dokumentach dotyczących umowy grupowego ubezpieczenia.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia?

Przypadkowe uszkodzenie

- organizacja i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP zegarka do punktu serwisowego i z punktu serwisowego do ubezpieczonego oraz organizacja i pokrycie, do wysokości sumy ubezpieczenia (dalej SU), kosztów naprawy w punkcie serwisowym zegarka uszkodzonego w związku z wystąpieniem PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA;

W przypadku uszkodzenia zegarka w wyniku PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA, które nie może z przyczyn technicznych zostać naprawione, lub nie są dostępne konieczne do naprawy części, lub naprawa jest nieekonomiczna (koszty naprawy przewyższają cenę zakupu) lub koszty naprawy przewyższają wysokość SU (szkoda całkowita), przysługuje:

- realizacja świadczenia do wysokości SU w zakresie PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA, w formie wydania ubezpieczonemu vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy, o wartości odpowiadającej kosztom, jakie na dzień zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego trzeba by ponieść w celu nabycia w sieci sprzedawcy zegarka tego samego rodzaju, co zegarek, który uległ PRZYPADKOWEMU USZKODZENIU, posiadającego takie same lub podobne, nie gorsze parametry techniczne; z uwzględnieniem każdorazowego udziału własnego ubezpieczonego, w wysokości 10% sumy ubezpieczenia; wartość vouchera nie może być wyższa niż cena zakupu zegarka, który uległ PRZYPADKOWEMU USZKODZENIU lub nie może przekroczyć SU.

Kradzież z włamaniem lub rabunek

- w przypadku utraty zegarka w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU - realizacja świadczenia do wysokości SU w zakresie KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU, w formie wydania ubezpieczonemu vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy, o wartości odpowiadającej kosztom, jakie na dzień zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego trzeba by ponieść w celu nabycia w sieci sprzedawcy zegarka tego samego rodzaju, co zegarek, który został utracony w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU, posiadającego takie same lub podobne, nie gorsze parametry techniczne;
z uwzględnieniem każdorazowego udziału własnego ubezpieczonego, w wysokości 10% sumy ubezpieczenia; wartość vouchera nie może być wyższa niż cena zakupu zegarka, który został utracony w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU lub nie może przekroczyć SU

Suma ubezpieczenia w zakresie PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA stanowi górną granicę odpowiedzialności ubezpieczyciela na jedno i wszystkie zdarzenia ubezpieczeniowe w postaci PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA i równa jest cenie zakupu oraz ulega zmniejszeniu o wysokość zrealizowanych świadczeń ubezpieczeniowych, aż do jej całkowitego wyczerpania.

Suma ubezpieczenia w zakresie KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU stanowi górną granicę odpowiedzialności ubezpieczyciela na jedno zdarzenie ubezpieczeniowe w postaci KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU i równa jest cenie zakupu.

W przypadku zajścia szkody całkowitej, ubezpieczyciel pomniejsza wartość vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy o kwotę udziału własnego w wysokości 10 % sumy ubezpieczenia. Od sumy ubezpieczenia ubezpieczyciel nie odejmuje kosztów transportu, ekspertyzy (konsultacji).

Czego nie obejmuje ubezpieczenie?

- szkód powstałych w wyniku awarii zegarka;

- szkód polegających na utracie lub uszkodzeniu akcesoriów, przez które rozumie się zdefiniowane przez producenta wyposażenie uzupełniające, niestanowiące kompletu eksploatacyjnego z ubezpieczonym zegarkiem: pasek, bransoleta, bateria;

- szkód za które na mocy przepisów prawa lub postanowień umowy odpowiedzialny jest producent lub punkt naprawczy;

- szkód spowodowanych przez insekty i gryzonie;

- szkód będących następstwem oddziaływania na zegarek zewnętrznych czynników termicznych, chemicznych, wilgoci, nadmiernego ciśnienia, promieniowania, wibracji, wybuchu oraz nieprawidłowej wentylacji, chyba że zostało zawarte ubezpieczenie w tym zakresie;

- szkód spowodowanych wadami albo usterkami ujawnionymi i znanymi ubezpieczającemu przed zawarciem umowy ubezpieczenia, mającymi związek z powstałą szkodą;

- szkód powstałych w wyniku zaginięcia lub zgubienia zegarka.

Jakie są ograniczenia ochrony ubezpieczeniowej?

Ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody w zegarkach powstałe:

- w wyniku wandalizmu, przez który rozumie się umyślne, zamierzone zniszczenie lub uszkodzenie zegarka przez osobę trzecią lub osobę bliską;

- w wyniku działania ognia, burzy, deszczu nawalnego, wyładowania atmosferycznego, trzęsienia ziemi, huraganu, sztormu, powodzi;

- w trakcie naprawy zegarka dokonywanej przez osobę nieuprawnioną lub poza punktem serwisowym, a także powstałe w związku przyczynowym z taką naprawą;

- w wyniku użytkowania zegarka niezgodnie z instrukcją obsługi lub w wyniku braku konserwacji zegarka zgodnie z instrukcją obsługi;

- w wyniku konserwacji przeprowadzonych niezgodnie ze wskazaniami i zaleceniami producenta, użycia środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta lub stosowania środków konserwacyjnych w sposób niezgodny z przeznaczeniem;

- w wyniku używania dodatkowego wyposażenia innego niż zalecane przez producenta.

Jakiego rodzaju jest to ubezpieczenie?

Dział II (pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe), grupa 9 - zgodnie z załącznikiem do Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszony do ubezpieczenia zegarek naręczny zakupiony w sieci sprzedawcy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, jako zegarek fabrycznie nowy; również nowy zegarek, na jaki zostanie wymieniony wadliwy lub uszkodzony zegarek w ramach gwarancji producenta lub rękojmi sprzedawcy (zegarek).

Gdzie obowiązuje ubezpieczenie?

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na całym świecie, przy czym ubezpieczyciel w ramach realizacji świadczenia ubezpieczeniowego zapewnia transport wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Co należy do obowiązków ubezpieczonego lub ubezpieczającego?

Aby uniknąć obniżenia wartości roszczeń lub ich odrzucenia, ubezpieczony lub ubezpieczający ma obowiązek:

- W momencie zawierania umowy

• przekazać ubezpieczycielowi istotne, prawdziwe i kompletne informacje umożliwiające zawarcie umowy;

- W trakcie obowiązywania umowy

• poinformować ubezpieczyciela o wszelkich zaistniałych zmianach, które mogą mieć wpływ na ochronę ubezpieczeniową;

- W przypadku roszczenia

• w celu wniesienia roszczenia ubezpieczony musi skontaktować się z ubezpieczycielem natychmiast po wystąpieniu zdarzenia, zgodnie z warunkami ubezpieczenia, a także musi przekazać ubezpieczycielowi wszystkie dokumenty niezbędne w celu obsługi roszczenia;
• na żądanie ubezpieczyciela dostarczyć mu stosowne dokumenty potwierdzające zdarzenie ubezpieczeniowe.

Jak i kiedy należy opłacić składkę?

Do zapłaty składki ubezpieczeniowej zobowiązany jest ubezpieczający. Składka ubezpieczeniowa płatna jest jednorazowo, na zasadach wskazanych w umowie ubezpieczenia. Koszt składki za okres pierwszych 12 miesięcy obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej pokrywa ubezpieczający, natomiast koszt składki za kolejne miesiące pokrywa ubezpieczony.

Kiedy rozpoczyna się i kończy ochrona ubezpieczeniowa?

Okres odpowiedzialności rozpoczyna się od dnia wskazanego w certyfikacie jako początek okresu odpowiedzialności, jeżeli została zapłacona składka ubezpieczeniowa.
Okres odpowiedzialności trwa 12, 24 lub 36 miesięcy. Ochrona ubezpieczeniowa w stosunku do objętego ochroną ubezpieczeniową zegarka kończy się:

1) z upływem ostatniego dnia okresu ubezpieczenia;
2) z dniem całkowitego zniszczenia lub utraty ubezpieczonego zegarka, lub jego zajęcia w toku postępowania egzekucyjnego;
3) z dniem realizacji przez ubezpieczyciela świadczenia ubezpieczeniowego w formie wydania vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy;
4) w przypadku wypowiedzenia umowy ubezpieczenia przez ubezpieczającego, z dniem rozwiązania umowy ubezpieczenia;
5) z dniem odstąpienia od umowy ubezpieczenia;
6) z dniem wymiany ubezpieczonego zegarka na nowy zegarek w ramach gwarancji producenta lub rękojmi sprzedawcy bez powiadomienia o tym fakcie ubezpieczyciela;
7) z dniem odstąpienia przez ubezpieczonego od umowy zakupu ubezpieczonego zegarka;
8) z dniem rezygnacji z ochrony przez ubezpieczonego;
- w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi pierwsze.

Jak rozwiązać umowę?

Ubezpieczający może bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia poprzez złożenie ubezpieczycielowi oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia może zostać złożone w następujący sposób:

1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do ubezpieczyciela;
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do ubezpieczyciela; jeżeli podczas zawarcia umowy ubezpieczenia nie został podany adres e-mail ubezpieczającego, złożenie dyspozycji odstąpienia od umowy ubezpieczenia e-mailem może nastąpić wyłącznie po wcześniejszym zarejestrowaniu adresu e-mail ubezpieczającego telefonicznie u ubezpieczyciela.

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia nie zwalnia ubezpieczającego z obowiązku zapłaty składki ubezpieczeniowej za okres, w jakim ubezpieczyciel świadczył ochronę ubezpieczeniową. Ubezpieczony ma prawo rezygnacji z ochrony ubezpieczeniowej w każdym czasie okresu ochrony ubezpieczeniowej poprzez wystąpienie z umowy ubezpieczenia. W tym celu ubezpieczony powinien złożyć ubezpieczającemu oświadczenie na piśmie o wystąpieniu z umowy ubezpieczenia, zawierające dane pozwalające w sposób jednoznaczny zidentyfikować ubezpieczonego oraz zegarek. W przypadku złożenia oświadczenia o wystąpieniu, ochrona ubezpieczeniowa w stosunku do ubezpieczonego, w ramach umowy ubezpieczenia kończy się z końcem dnia, w którym ubezpieczony złożył ubezpieczającemu oświadczenie o wystąpieniu z ubezpieczenia.

więcej
odbiór osobistyw salonach ZEGARKI.PL Warszawa i Wrocław
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów