Anne Klein to prawdziwa ikona w kobiecym świecie mody. Produkty sygnowane tym nazwiskiem od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem i są oznaką prestiżu i szyku. Za sukcesem marki stoi jej założycielka Hannah Golofski. Urodzona w 1923 roku w Brooklynie projektantka od najmłodszych lat wykazywała zdolności w projektowaniu odznaczając się niesamowitym zmysłem estetyki i piękna. Te atuty pozwoliły zaistnieć młodej projektantce w branży a pierwsze kolekcje odzieżowe z miejsca zdobywały uznanie nowojorskiej klienteli.


W 1948 roku, po objęciu stanowiska głównej projektantki w Junior Sophisticates, tworzy kolekcję dla kobiet, w których dotychczasowe falbany i koronki zastąpione zostały wysublimowanym pięknem i elegancją. To świeże podejście do projektowania stało się inspiracją dla wielu późniejszych projektantów i projektantek, czyniąc z marki Anne Klein prawdziwego prekursora światowej mody.


Zegarki Anne Klein to kwintesencja nowojorskiego stylu i kobiecego uroku, z którym od zawsze kojarzone są produkty tej marki. Bogactwo wzorów, materiałów oraz nieoczywistych zestawień kolorystycznych i zdobień sprawia, że zegarki Anne Klein wpiszą się w gusta każdej, wymagającej kobiety. Szlachetne materiały takie jak ceramika czy diamenty dodają zegarkom prestiżu i blasku, a ogniwa solarne zastosowane w niektórych modelach podnoszą komfort użytkowania oraz dowodzą otwarcia marki na nowoczesne technologie.

Obok zegarków Anne Klein ciężko przejść obojętnie, rzucają się w oczy i mogą być z miejsca rozpoznawalne. Nie czynią tego jednak w sposób nachalny. To wciąż elegancja i piękno, charakterystyczne dla wszystkich produktów sygnowanych tą marką.


Anne Klein