Zegarki Skagen

Już w pierwszym roku swojej działalności firma odniosła spory sukces. Zegarki Skagen zostały zaprezentowane na prestiżowych targach w Nowym Yorku, gdzie spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. W 1995 r. przedstawiciele firmy podpisali kontrakt ze znanym domem towarowym Bloomingdale. Również tam prezentowane zegarki od Skagen znalazły bardzo szerokie grono klientów.

Czytaj więcej

Dynamiczny rozwój marki

W 1998 roku firma Skagen znalazła się na liście 250 najszybciej rozwijających się firm prywatnych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. W tym samym czasie otwarto w Danii przedstawicielstwo marki, co pozwoliło zaistnieć również na rodzimym rynku europejskim. Już dwa lata później uruchomiono zakłady produkcyjne w Niemczech i Holandii, a następnie w 2009 roku biuro w Hong Kongu.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu popytowi, w 2010 roku uruchomiono możliwość zamówień przez internet w Europie i Stanach Zjednoczonych, a rok później również w Australii, Hong Kongu i Singapurze. Zegarki sygnowane logo Skagen stały się rozpoznawalne i poszukiwane na całym świecie. Niebanalny, surowy design, inspirowany stylem skandynawskim, najwyższa jakość wykonania przy niezbyt wygórowanej cenie sprawiły, że cieszą się one wciąż rosnącą popularnością wśród klientów na całym świecie.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: