Wymyślić coś nowego, proste pytanie...? To pytanie zadaliśmy właśnie sobie sami. I byliśmy zdumieni, gdzie doprowadziło nas to na drodze rozwoju - do wyprodukowania rotomatu do zegarka, którego czas właśnie nadszedł. Dlaczego nie dążyć do tego, co jeszcze nie zostało osiągnięte? Odłożyliśmy, więc naszą westfalską skromność, podwinęliśmy rękawy i wyruszyliśmy w koncepcyjną i techniczną podróż. .

Nasz cel, stworzyć rotomat, który zawiera osiągnięcia wszystkich tych, którzy przeszli już tą drogą. Jeden, który oferuje rozwiązania obecnych wad. Taki, który zaskakuje niekonwencjonalnymi pomysłami i patentami. W skrócie: jeden, który po prostu zapewnia maksymalną przyjemność.

Marka CHRONOVISION

CHRONOVISION

Dotarliśmy. Po ponad dwóch latach rozwoju, niezliczonych testów, drobiazgowych serii eksperymentów, niekończących się dyskusji i nieprzespanych nocy, opracowano rotomat, który wyróżnia się z tłumu. Dlatego też nazwaliśmy go: Chronovision ONE.

Istnieją łatwiejsze sposoby na produkcję rotomatów.

Ale nie lepsze.

Jeśli zamierzasz to zrobić z niemiecką dokładnością, zrób to dobrze, jak My. Chronovision „Made in Germany” oznacza użycie komponentów, które w większości zaprojektowano i wyprodukowane przez specjalistów z pięknego regionu Sauerland w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tworzone z pasją i dbałością o szczegóły, w dużej mierze wyprodukowane ręcznie jak przystało na manufakturowe standardy.

Prawdopodobnie już może o tym słyszałeś. Ale czy wiesz, że produkty Chronovision są objęte aż trzyletnią gwarancją? Jesteśmy pewni swojej, jakości!