Aby wejść w posiadanie nowoczesnego urządzenia elektronicznego, czy to drukarki 3D, czy gogli VR, czy też właśnie smartwatcha, wcale nie musimy ograniczać się do potentatów tego rynku z dalekiego wschodu. Marka Garett udowadnia, że to co dobre, a przede wszystkim funkcjonalne, może pochodzić również z naszego kraju. Produkują zaawansowanych technologicznie urządzeń codziennego użytku zajmuje się od 2013 roku, jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosły jej dopiero, cieszące się niesłabnącą popularnością, smartwatche

SPORT

Producent dokłada wszelkich starań, aby urządzenia wychodzące spod jego marki, oferowały to, czego aktualny konsument potrzebuje najbardziej. Poszczególne modele oferują rozbudowane tryby sportowe i funkcje trenerów personalnych, charakterystyczne dla sportowych smartwatchy. Wbudowane czujniki pokazujące wysokość i ciśnienie atmosferyczne, z pewnością okażą się przydatne podczas górskich wypraw. Nie bez znaczenia są również funkcje pulsometru, ciśnieniomierza i pulsyksometru, dzięki którym na bieżąco możemy mierzyć parametry organizmu, przy każdej aktywności fizycznej. Wszystko to zamknięte w wytrzymałych i stylowych kopertach, dzięki czemu nie musisz się martwić o warunki atmosferyczne. Sprawdź co oferuje wybrany przez Ciebie model!

Marka Garett

FUNKCJONALNOŚĆ

Jednak nie samym sportem żyje człowiek. Garett nie zapomina również o tych, dla których aktywność fizyczna sprowadza się do, co najwyżej, pogoni za miejskim autobusem. W zegarkach tego producenta, w zależności od modelu, możemy spotkać takie udogodnienia jak choćby możliwość sterowania muzyką w smartfonie, funkcję uruchamiania aparatu czy nawet wbudowaną kamerę, dzięki której zrobisz zdjęcia zegarkiem jak agent 007.. Ale czym byłby smartwatch bez powiadomień ze smartfona? W przypadku urządzeń Garett nie ma obawy, zegarki pokażą wszystko to, co dzieje się na Twoich profilach społecznościowych, powiadomią o nieodebranych połączeniach i próbach kontaktu a nawet, w poszczególnych modelach, pozwolą na rozmowę bezpośrednio ze smartwatcha! A wszystko to w eleganckich obudowach, z modnymi bransoletami i paskami, sprawiającymi, że zegarki Garett są wyjątkowo uniwersalne i pasujące do niemal każdej okazji.

Garett – wysoka jakość w dobrej cenie

Stosunek jakości do ceny, robią w produktach Garett niesamowite wrażenie. Jeszcze nigdy najnowsza technologia nie była tak blisko! Te rewelacyjnie wykonane i pełne najnowszej technologii urządzenia pozwalają na kontakt ze światem oraz sterowanie sparowanymi urządzeniami bezpośrednio z nadgarstka. Zastosowanie kwarcowych mechanizmów przekłada się na wydłużenie pracy urządzenia a ładowanie odbywa się, w zależności od modelu, poprzez zetknięcie zegarka z magnetyczną ładowarką. Dotykowe ekrany zapewniają łatwość obsługi i przejrzystość wskazań.


Szukasz nowych rozwiązań, najnowszej technologii, eleganckiego designu i wytrzymałości? Zegarki Garett oferują to i wiele więcej, sprawdź już teraz czym zaskoczy Cię wybrany przez Ciebie model! To polska jakość na światowym poziomie!

DLA NAJMŁODSZYCH

W ofercie producenta znajdziemy również modele idealne dla najmłodszych. Oferowane w bogatej gamie kolorystycznej, pozwalają sprostać wymaganiom tej wyjątkowo grymaśnej grupy odbiorców. Funkcjonalność tych modeli skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych podopiecznych. Znajdziemy tu rozbudowane funkcje komunikacji z dzieckiem- za pomocą SMS-a czy krótkiej wiadomości głosowej, oraz lokalizacji, dzięki wbudowanemu GPS, LBS oraz Wifi. Zdalna opieka w postaci Geoogrodzenia, sprawi, że dziecko nigdy nie oddali się bez wiedzy rodziców, a w sytuacji zagrożenia ma możliwość zaalarmowania swoich opiekunów. Oprócz tego modele z tej kolekcji posiadają funkcje krokomierza oraz pomiaru trybów snu, które budują u najmłodszych potrzebę ruchu oraz monitorowanie aktywności, a informacje odnośnie odpoczynku mogą być bardzo pomocne przy planowaniu całodobowego funkcjonowania dziecka.

" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>