Zegarek JAGUAR J888/1

CONNECTED

Kolekcja: CONNECTED

Zegarek męski naręczny (analog, 20 atm)

2 169 zł
W MAGAZYNIE
Szybka
wysyłka
Darmowa dostawa
Nowość Bestseller
Rodzaj sportowy
Kolor niebieski, srebrny
Rozmiar tarczy 31,9 mm
Rozmiar koperty 45,7 mm
Wodoszczelność 20 ATM
Męskie / damskie męski
Mechanizm analog
Kształt koperty okrągły
Napęd connected
Materiały stal, PVD, szafirowe szkło
Szkło szafirowe
Pasek / bransoleta bransoleta stalowa
Rozmiar paska 21,95 mm
Zapięcie bransoletowe
Funkcje Dzień tygodnia, Stoper, SmartWatches, Bluetooth/USB
Inteligentne funkcje Automatyczna strefa czasowa, Filtr powiadomień, Odrzucenie połączenia, Zgubienie zegarka, Monitor aktywności, Cichy budzik, Dodatkowa strefa czasowa, Krokometr, Timer, Stoper, Pilot aparatu, Sterowanie odtwarzaczem muzyki, Droga do domu, Znajdź telefon, Rejestrator GPS, IFTTT
Gwarancja 24 miesiące

 

 

 

 

 

 

A smarter watch. Not a smartwatch. 

Jaguar, szwajcarska marka zegarków, wprowadza na rynek zupełnie nowy zegarek hybrydowy. Analogowy zegarek z zaimplementowanymi funkcjami; idealne połączenie, które sprawi że Twoje życie stanie się łatwiejsze. Designem nowy model nawiązuje to przedstawicieli wyjątkowej serii zegarków Jaguar Diver w wytrzymałej obudowie i sportowym wyglądzie, posiadając te same cechy, które charakteryzują inne modele tej kolekcji. Wewnątrz znajdziemy świat pełen technologii pod postacią różnorodnych funkcji inteligentnego zegarka. Idealny do utrzymywania kontaktu ze światem. Renomowany, dyskretny styl marki Jaguar. 

Magia Jaguara tkwi w technologii która pozwala na dużo więcej niż zwykłe mierzenie czasu. Jaguar łączy w sobie esencję klasycznego zegarka z najnowocześniejszą technologią i wzornictwem na najwyższym poziomie. Możliwość personalizacji sprawia, że każda osoba może wybrać i cieszyć się funkcjami, które uważa za najpotrzebniejsze w danym momencie. Optymalne wykorzystanie czasu dzięki aplikacji Jaguar.

 

 

 

 

 

 JAGUAR HYBRID POSIADA RÓŻNORODNE I INTELIGENTNE FUNKCJE


 

 

  Dyskretny alarm - Ustawiając cichy alarm, delikatne wibracje zegarka budzą tylko ciebie, pozwalając tym wokół kontynuować drzemkę.

 

 Datownik - Znajomość aktualnej daty jest podstawową informacją, która jest łatwo dostępna poprzez naciśnięcie przycisku.

 

Odrzucone połączenie - W naszym świecie priorytetowe traktowanie połączeń przychodzących to nieunikniona czynność. Jednym przyciśnięciem koronki odrzucisz kłopotliwe połącznie telefonu.

 

 Stoper - Śledź, jak szybko przebiegasz kilometr, czas poszczególnych okrążeń, lub po prostu śledź czas potrzebny do wykonania zadania.

 

Druga strefa czasowa - Kronaby zapewnia ciągłe połączenie ze światem zewnętrznym, umożliwiając wybór dodatkowej strefy czasowej, która będzie wyświetlana na tarczy zegarka.

 

 Krokomierz - Statystyki pokazują, że aktywność jest kluczem do zdrowszego życia. Ustaw cel kroków i monitoruj swoje postępy bezpośrednio na nadgarstku.

 

 Minutnik - Właściwe zarządzanie czasem jest trudne bez odpowiednich narzędzi. Minutnik pozwala ci na zaznaczenie swoich zadań i skupienie się na tym co ważne. 


 Steruj muzyką - Kronaby zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki, zawsze i wszędzie, gdzie chcesz.

 

Zapamiętaj to miejsce - Naciśnij przycisk, aby zapisać swoją bieżącą lokalizację. Doskonale sprawdza się w czasie powrotu do zaparkowanego samochodu, nowej restauracji lub do sekretnego miejsca na wakacjach.

 

 Aparat - Wbudowany pilot do aparatu umożliwia zdalne jego włączanie, co pozwala na wygodne fotografowanie w każdej sytuacji.

 

 Znajdź telefon - Sprytny przycisk na zegarku pokazuje, gdzie znajduje się Twój telefon, oszczędzając ci czasu na jego szukanie. 

 

Czas na ruch - Wstań i ruszaj się - coraz więcej jest dowodów na to, że musimy spędzać mniej czasu w pozycji siedzącej, aby uzyskać zdrową sylwetkę.

 

 Odprowadź mnie do domu - Naciśnięcie przycisku wysyła sygnał do ukochanej osoby, pozwalającej jej reagować i podążać za każdym Twoim krokiem.

 

 IFTTT - Kontroluj otoczenie i ulubione aplikacje za pomocą Kronaby i IFTTT. Zaparz filiżankę kawy lub otwórz drzwi garażu. Rezultat należy do Ciebie.