KRONABY S1400/1

CARAT 38 Rose

Kolekcja: CARAT

A1000-1400 Zegarek damski naręczny (analog, 10 atm)

1 489 zł
NA MAGAZYNIE
Szybka
wysyłka
Darmowa dostawa
Nowość Bestseller
Rodzaj trendy
Kolor biały, różowy
Rozmiar koperty 38 mm
Rozmiar paska 18 mm
Wodoszczelność 10ATM
Zegarek damski
Mechanizm analog
Kształt koperty okrągły
Napęd connected
Rodzaj koperty PVD
Pasek / bransoleta bransoleta PVD
Szkło szafirowe
Zapięcie bransoletowe
Funkcje SmartWatches, Bluetooth/USB
Inteligentne funkcje Automatyczna strefa czasowa, Filtr powiadomień, Odrzucenie połączenia, Zgubienie zegarka, Monitor aktywności, Cichy budzik, Dodatkowa strefa czasowa, Krokometr, Timer, Stoper, Pilot aparatu, Sterowanie odtwarzaczem muzyki, Droga do domu, Znajdź telefon, Rejestrator GPS, IFTTT
Gwarancja 24 miesiąceMarka KRONABY jest częścią rodziny Festina Group i specjalizuje się w hybrydowych inteligentnych zegarkach.

Marka Kronaby stworzyła zegarek, który szanuje miłość do jego klasycznej formy i nie zapominając o zasadach klasycznego zegarmistrzostwa, w tym najwyższej dbałości o szczegóły, ale również nadał im zupełnie nowy wymiar dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii hybrydowej. Na pierwszy rzut oka są to oryginalne i piękne zegarki, wykonane z materiałów i komponentów, które wytrzymają próbę czasu. Ale ich magia jest ukryta w środku. Zegarek ma mechanizm hybrydowy, który można włączyć, aby zegarek mógł robić znacznie więcej niż tylko wskazać czas. Technologia Kronaby działa dla Ciebie, a nie na odwrót. Taka technologia nazywa się „technologią ludzką”. To właśnie ta filozofia leży u podstaw całej produkcji Kronaby, od projektu po ostateczny projekt.