Zegarek PERRELET A4065/3

Turbine Carbon Racing

Kolekcja: TURBINE

Zegarek męski naręczny (analog, 10 atm)

Bestseller
odbiór osobistyw salonach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów
Parametry
Rodzaj sportowy
Kolor czarny, czerwony
Rozmiar koperty 44 mm
Wodoszczelność 10 ATM
Męskie / damskie męski
Mechanizm analog
Kształt koperty okrągły
Napęd automat
Materiały karbon, kauczuk, szafirowe szkło
Szkło szafirowe
Czas rezerwy chodu 42
Kaliber mechanizmu P-331-MH
Pasek / bransoleta pasek skórzany
Zapięcie motylkowe
Funkcje Chronometer, Swiss made, Antyrefleks, Szklany dekiel, Sekundnik
Gwarancja 24 miesiące
więcej
Opis produktu
więcej
Zdjęcia i wideo
więcej
Akcesoria
więcej
UBEZPIECZENIE
więcej
O marce

HISTORIA I NOWOCZESNOŚĆ

Perrelet to marka wywodząca swoją tradycję od Abrahama-Luisa Perreleta - wynalazcy automatycznego naciągu zegarka. Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz pionierskim rozwiązaniom zegarmistrzowskim oferuje niepowtarzalne mechaniczne zegarki.

Jednym z nich jest Double Rotor – mechanizm posiadający dwa rotory nakręcające sprężynę balansu. Jeden z nich, tradycyjny od strony mechanizmu, a drugi, innowacyjny od strony tarczy. Jest to swoisty hołd złożony założycielowi marki. Zegarki Perrelet odzwierciedlają nowoczesność w duchu sportowego charakteru, połączoną z tradycyjnym zegarmistrzostwem.

W ofercie znajdują się zarówno zegarki damskie, jak i męskie.

Marka Perrelet

MECHANIZMY

Wszystkie zegarki Perrelet są wyposażone w mechanizmy automatyczne, co stanowi zasadę przestrzeganą przez markę przez ponad 200 lat - jest to swoisty hołd złożony Abrahamowi-Louisowi Perreletowi i jego wynalazkowi z 1777 roku.

Rozmaite kalibry Perrelet, w pełni opracowywane, ozdabiane, dostosowywane i montowane we własnych warsztatach, przesuwają granice precyzji i technicznej doskonałości. Niezależnie od tego, czy to tradycyjny mechanizm automatyczny, opatentowany mechanizm z podwójnym rotorem, czy może tourbillon, marka oferuje szeroki i bogaty wybór możliwości i kompozycji. Wszystkie z nich są równie fascynujące i zachwycające, zdolne spełnić oczekiwania najbardziej wymagających znawców.

MANUFAKTURA

Perrelet doskonali każdy aspekt sztuki zegarmistrzostwa. Marka jest w stanie rozwijać i wytwarzać wszystkie części składające się na jej mechanizmy, wyróżniając się wyjątkowym podejściem, które łączy efektywność przemysłową z rzemieślniczą precyzją.

Dzięki temu oferuje najbardziej wymagającym miłośnikom zegarków gwarancję niezrównanej oryginalności i jakości. W dążeniu do doskonałości Perrelet integruje biegłą wiedzę i manualne umiejętności swoich zegarmistrzów pod jednym dachem. Dziesiątki uzupełniających się profesji zegarmistrzowskich przyczyniają się do promowania innowacji, będącej fundamentem marki i jej trwałego zobowiązania wobec miłośników wyjątkowego zegarmistrzostwa.

KONCEPCJA TURBINY

Intrygujące spojrzenie na koncepcję "podwójnego rotora", Turbine stała się od 2009 roku ikonicznym modelem marki Perrelet. Kolekcja stanowi wyrażenie kreatywności i naturalnie przyciąga miłośników innowacyjnego zegarmistrzostwa.

Zegarki Turbine dostarczają swoim użytkownikom unikalne efekty optyczne i wizualne dzięki sprytnemu połączeniu swobodnie obracającego się górnego rotora w formie śmigła, który obraca się w pełnej prędkości w zgodzie z ruchami nadgarstka, oraz podwójnej tarczy, na której projektanci mogą dać upust swojej wyobraźni. Bazując na unikalnym, symbolicznym i natychmiastowo rozpoznawalnym wzornictwie, kolekcja Turbine przyjmuje różne oblicza w wersjach zarówno męskich, jak i damskich.

PASJA ZEGARMISTRZOSTWA

Perrelet to prekursor i wpływowa marka w świecie zegarmistrzostwa. Już od swoich początków, prawie 250 lat temu, marka uważana była za pioniera i filara w dziedzinie Haute Horlogerie. Jako wynalazca zegarka automatycznego, Perrelet zawsze pielęgnował ducha awangardy, jednocześnie wykazując się pełnym mistrzostwem w tworzeniu swoich czasomierzy.

Marka jest napędzana pasją do precyzji i rygorystyczną dyscypliną techniczną, która przyprawiona jest odrobiną odmienności i wyjątkowości. Jej zegarki reprezentują nowoczesność w duchu sportu i doskonałości. Choć marka wiernie zachowuje zegarmistrzowskie dziedzictwo swojego legendarnego założyciela, Abrahama-Louisa Perreleta, to równocześnie wyraża swoją intensywną pasję do zegarmistrzostwa zarówno w teraźniejszości, jak i przyszłości.

" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

więcej
odbiór osobistyw salonach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów