SKAGEN został zainspirowany nadmorskim duńskim miastem, z którego pożyczamy nie tylko nazwę, ale także ducha tego miejsca i minimalistyczny sposób myślenia.

Tworzymy zegarki, urządzenia do noszenia, biżuterię i wyroby skórzane, zawsze kierując się naszą naczelną zasadą: dobre wzornictwo dla lepszego życia. Kluczem, jak widzimy, jest prostota - uchwycenie tylko tego, co naprawdę niezbędne, w nieskomplikowany, świetnie wyglądający sposób.

Marka Skagen

UPROŚĆ SWÓJ WYGLĄD

Jesteśmy pasjonatami projektowania, opieramy się na naszych skandynawskich korzeniach, które również kształtują naszą estetykę, czystość i uporządkowanie.

Nasze podejście „mniej znaczy więcej” oznacza, że ​​jesteśmy bardziej skłonni edytować niż upiększać. Ale nie widzimy tego jako okradanie - bardziej niż dodawanie przez odejmowanie. Nasze produkty wyglądają właściwie o każdej porze dnia, wszędzie tam, gdzie jesteś czy to teraz czy za 10 lat. Prostota nie jest tylko piękna, ale jest również uniwersalna.

Uprość swoje życie

Dobry design to coś więcej niż tylko wygląd - chodzi również o to, jak dobrze coś uzupełnia Twoje życie. Dla nas forma i funkcjonalność nie wykluczają się wzajemnie. Wierzymy, że są z natury powiązane. Czystsza tarcza zegarka to taka, którą możesz przeczytać na pierwszy rzut oka. Węższe futerały oznaczają mniejszą masę. Mniej kieszeni na torbie oznacza mniej czasu na wyszukiwanie kluczy.

We wszystkim, co tworzymy, nasz cel jest taki sam: uczynić życie prostszym - lepszym - dzięki użytecznemu projektowaniu.