Zegarki damskie Atlantic

Zaczniemy od kilku słów na temat szczególnej firmy, którą niewątpliwie jest Atlantic. Otóż rozpoczęła ona działalność już w 1888 roku! Stworzył ją szwajcarski zegarmistrz, który początkowo założył jedynie niewielką manufakturę produkującą części do zegarków, w której pracowało zaledwie kilka osób. Wraz z biegiem lat zmieniła się ona w prężnie funkcjonującą firmę, zatrudniającą pod koniec XIX wieku aż 800 pracowników! Dobra passa marki trwa do dziś, ponieważ zegarki damskie Atlantic cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Co ciekawe, zyskały one szczególnie wiele wielbicielek w Polsce, w której zawitały w 1950 roku. Nic więc dziwnego, że w ofercie sklepu internetowego Zegarki.pl Atlantic zajmuje ważne miejsce.

Czytaj więcej

Oczywiście zegarki damskie Atlantic posiadają sygnaturę Swiss Made, która świadczy o ich wysokiej jakości regulowanej przez szwajcarskie prawo. Nie każdy zegarek powstający w Szwajcarii otrzymuje oznaczenie Swiss Made!

Zegarek Atlantic damski w kilku niezwykłych kolekcjach

Zegarki damskie Atlantic słyną z wyjątkowego wzornictwa. Wiele z modeli to prawdziwe bestsellery. Oczywiście poszczególne czasomierze występują w kolekcjach o różnym charakterze. W naszym sklepie można nabyć egzemplarze z linii Sealine, Seacrest, Seapair, Seashell oraz Seabase, które wyróżnia ponadczasowa elegancja. Idealna precyzja wykończenia, ale też prostota, sprawiają, że to zegarki damskie Atlantic, które stanowią idealny dodatek na co dzień, ale i na wszelkie ważne okazje.

Z kolei panie poszukujące bardzo szykownych modeli, które mogą zastąpić biżuterię, pokochają dekoracyjną kolekcję Elegance. Szlachetna prostota oraz subtelne ozdobne detale tworzą połączenie, któremu trudno się oprzeć. Miłośniczkom luksusu w najlepszym wydaniu polecamy linię Super De Luxe, która kosztuje najwięcej ze wszystkich propozycji z tej kategorii, lecz z pewnością jest tego warta.

Atlantic zegarek damski o godnej podziwu funkcjonalności

Każdy zegarek damski Atlantic łączy w sobie doskonałej jakości design oraz materiały z najwyższej półki. Stal, nowoczesne PVD czy szafirowe szkło nie tylko znakomicie wyglądają, ale też chronią czasomierz przed uszkodzeniami. Za przyjemność użytkowania odpowiadają również liczne funkcje takie jak sekundnik, fazy księżyca, stoper czy antyrefleks. Musimy przy tym podkreślić, że na odporność opisywanych modeli wpływa dodatkowo wodoszczelność do 3 ATM lub 5 ATM. Co więcej, zegarek Atlantic damski pojawia się w naszym sklepie w wersji na baterie oraz z napędem automatycznym. W każdym wydaniu urzeka niezwykłą precyzją.

Kobiety, którym zależy na czasomierzu, który nie tylko doskonale działa, ale też pięknie się prezentuje, z pewnością docenią zegarek damski Atlantic. To marka, która trzymając się znanych, niezawodnych rozwiązań, potrafi nieustannie zaskakiwać zarówno w kwestii wzornictwa, jak i funkcjonalności. Aby dowiedzieć się więcej o gwarancji, ubezpieczeniu czy po prostu przesyłce prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w każdej kwestii!

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: