Damskie zegarki automatyczne


Wysokiej klasy damskie zegarki automatyczne

Od wielu lat jedne z najbardziej cenionych zegarków na rynku to zegarki automatyczne. Charakteryzuje je wyższa cena, jednak idąca w parze ze znacznie wyższą, niedoścignioną wręcz jakością czasomierza. Głównym atutem damskich zegarków automatycznych jest zastosowany w nich skomplikowany mechanizm, który czerpie energię z ruchu ręki, na której noszony jest zegarek. Specjalna sprężyna automatycznie nakręca zegarek automatyczny, przez co nie wymaga stosowania żadnej baterii. Użytkowniczka czasomierza oszczędza zatem w przyszłości czas oraz środki na wymianę baterii w zegarku, mogąc cieszyć się jego stałą, wysoką precyzją.

Czytaj więcej

Czasomierze automatyczne charakteryzują się płynnością ruchów sekundnika. Po przystawieniu zegarka do ucha usłyszymy delikatny szum, czyli typowy dźwięk dla tego rodzaju mechanizmu.

Wielu producentów zegarków dostępnych w naszej ofercie, takich jak Oris, Certina, Frederique Constant czy Perrelet przykłada szczególną wagę do detali swoich czasomierzy dla kobiet. Z tego powodu damskie zegarki automatyczne wyróżniają się pięknym, misternym wykonaniem. Gwarantują one wysoki poziom wodoszczelności (w wybranych modelach) oraz jak najwyższą jakość zastosowanych materiałów: szkło szafirowe, stal, ceramikę czy nawet kamienie szlachetne.


Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie automatycznego zegarka dla kobiet?

Szeroki wybór czasomierzy automatycznych w ofercie naszego sklepu Zegarki.pl pozwoli każdej kobiecie na dobranie idealnego zegarka o dowolnym kolorze, kształcie koperty czy formie zapięcia. Wybierając zegarki automatyczne dla kobiet, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd czasomierzy, ale także na ich dodatkowe funkcje. Z założenia zegarek automatyczny ma służyć przez wiele lat, dlatego warto, żeby gwarantował wszelkie potrzebne udogodnienia. Ze względu na wyższą cenę zegarków automatycznych dobrze jest wybrać czasomierz „Swiss made”, który w całości został wyprodukowany w Szwajcarii. W zegarku obowiązkowo powinien naleźć się datownik oraz sekundnik. Warto zwrócić uwagę także na to, czy w zegarku zastosowano antyrefleks.

Na każdy z naszych czasomierzy udzielamy 24 miesiące okresu gwarancyjnego.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: