Zegarki męskie Xicorr

Zgodnie ze słowami twórcy Xicorr czasomierze polskiej marki powstają z miłości do zegarków. Projektanci uwielbiają pracę mechanizmów oraz wydawane przez nie dźwięki. Co za tym idzie, firma konsekwentnie trzyma się jednej wyznaczonej linii – produkcji zegarków mechanicznych. Od ponad dekady wprowadza na rynek kolejne serie, które wprawiają w zachwyt wielbicieli czasomierzy z duszą.


Kultowe zegarki męskie Xicorr

Zegarki rodzimego producenta można dziś śmiało określić mianem kultowych. Za ich popularnością stoją liczne nawiązania do krajowej motoryzacji, budzące pozytywne skojarzenia oraz sentyment u wielu odbiorców. Poza oryginalnym designem na uwagę zasługuje wysoka klasa komponentów oraz staranność wykonania. Dopracowany styl idący w parze z precyzją pracy musiał pociągnąć za sobą sukces. Nie bez powodu każda kolekcja (a zwłaszcza limitowane) zostaje wyprzedana na pniu.

Czytaj więcej

Inspiracje detalami pojazdów, których od lat nie ma na polskich drogach, okazał się strzałem w dziesiątkę już od pierwszej serii zaproponowanej fanom unikalnych zegarków. Wśród kolekcji, które weszły z rozmachem na rynek czasomierzy, znajdują się cały czas dostępne w ofercie modele F125 P Akropolis, FSO M20, Syrena Sport czy 200. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, dodaliśmy do katalogu zegarki męskie Xicorr z limitowanych linii takich jak FSO Mistral (na zamówienie). Chętni mogą zdecydować się również na wariant Spark, kolekcji inspirowanej pierwszym polskim samolotem z silnikiem odrzutowym ZL TS-11 Iskra.


Xicorr zegarki męskie dla pasjonatów

Mężczyźni uwielbiający nieszablonowe czasomierze z miejsca pokochali propozycje polskiego producenta. Doceniają pomysłowość projektów oraz precyzję automatycznego napędu. Ich uznanie wzbudza również sama nazwa, będąca modyfikacją potocznego określenia zegarka. „Sikor” to ukłon w stronę przeszłości – słowa, które można było kiedyś często słyszeć w warszawskiej Pradze. Współcześnie znają je nie tylko mieszkańcy stołecznej dzielnicy, ale i wielu innych rejonów Polski. Podobnie jak markę Xicorr Zegarki męskie krajowej manufaktury zdobią nadgarstki fanów z różnych części kraju.

Z myślą o wymagających klientach wprowadziliśmy do oferty zegarki dla panów, którzy lubią się wyróżniać. Nietuzinkowy design każdego modelu sprawia, że nie sposób pomylić go z odpowiednikiem konkurencji. Niezależnie od tego, czy nawiązuje wyglądem do auta FSO Warszawa, Polonez MISTRAL, czy Polski Fiat 125p, z pewnością przykuje wzrok otoczenia.


Xicorr zegarki męskie cena

Jeżeli chodzi o aspekt finansowy, cena zegarka męskiego firmy Xicorr jest uzależniona od kilku czynników. Wpływ na ostateczny koszt zakupu ma kolekcja, z której pochodzi dany model, a także funkcje, w które został wyposażony. Za minimalistyczny wariant czasomierza chętny zapłaci mniej niż za bardziej rozbudowany odpowiednik z licznymi dodatkowymi opcjami. Droższe mogą być też modele z limitowanej serii, produkowane w ograniczonej liczbie, a przez to stanowiące dużą atrakcję dla miłośników marki.

Nie ulega wątpliwości, że zegarki męskie Xicorr szturmem zdobyły serca swoich właścicieli. Sukcesywnie rośnie grono wiernych fanów polskich czasomierzy, którzy nie mogą się doczekać, aż na rynku pojawi się kolejna niesamowita linia.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie:
Picture: XICORR FSO.M20.22
Nowość
FSO Warszawa M20.22
2 399 zł
DOSTAWA W CIĄGU TYGODNIA