Zegarki Vratislavia Conceptum

Z serca Dolnego Śląska wprost na Twój nadgarstek. Wyjątkowe zegarki Vratislavia Conceptum projektowane we Wrocławiu oddają zasłużoną cześć temu miastu, jego historii, wielokulturowości oraz otwartości jego mieszkańców. Powstałe z miłości do stolicy Dolnego Śląska łączą ważne momenty w historii, trendy, style w modzie i architekturze, przedmioty i wynalazki. Wszystko to wpłynęło na nasze życie, a często zupełnie je odmieniło. Takie samo zadanie mają projektowane przez Vratislavia zegarki towarzyszące swoim użytkownikom na różnych etapach życia. Wszystkie modele występują w edycjach limitowanych. Każdy czasomierz posiada swój indywidualny numer, co sprawia, że mamy poczucie obcowania z wyjątkowym produktem. Każdym zegarkiem Vratislavia Conceptum możesz z łatwością wyrazić siebie, swoje namiętności i zainteresowania. Te zegarki powstają z miłości do nietuzinkowego stylu, którą można dostrzec w każdym detalu.


Czytaj więcej

Jaki design charakteryzuje zegarki Vratislavia?

Zegarki Vratislavia Conceptum wyróżniają się okrągłymi kopertami i sportowym, a zarazem eleganckim wzornictwem. Występują w bogatej kolorystyce, w której dominuje srebro wzbogacone różnymi akcentami, na przykład czernią, zielenią, brązem czy błękitem. Ze względu na zastosowanie w konstrukcji zegarków stali oraz szkła szafirowego czasomierze cechuje wysoka wytrzymałość. Marka projektuje zegarki zarówno ze skórzanymi paskami, jak i stalowymi bransoletami. Minimaliści mogą sięgnąć po modele o gładkiej tarczy, natomiast zwolennicy dodatkowych funkcji w czasomierzach mają do dyspozycji liczne modele zegarków Vratislavia z datownikiem, stoperem czy sekundnikiem.


Zegarki Vratislavia – mechanizmy kwarcowe i automatyczne

W naszej ofercie znajdują się zarówno zegarki Vratislavia kwarcowe, jak i również ekskluzywne modele automatyczne. Dzięki temu przyszły właściciel czasomierza może dowolnie zadecydować o tym, czy woli regularnie wymieniać baterię w zegarku, czy też nakręcane poprzez ruch zegarki automatyczne. Wbrew pozorom wybór nie jest tak oczywisty – wiele osób uważa zegarki kwarcowe za dokładniejsze. Dla tych, którym zależy na najbardziej precyzyjnym pomiarze czasu przez zegarek, pozostają do wyboru jeszcze czasomierze Vratislavia z chronografem. Specjalny mechanizm oblicza czas od momentu, w którym zostanie aktywowany przez użytkownika. To funkcja szczególnie pożądana przez sportowców.


Inne, przydatne funkcje w zegarkach Vratislavia

Jedną z cenionych właściwości zegarków Vratislavia jest ich wodoszczelność. Projektowane czasomierze charakteryzują się jej zróżnicowanym poziomem: od 5 do nawet 20 ATM, co odpowiada możliwości zanurzenia na głębokość do 50 lub 200 m – dla zawodowych nurków. W drugim przypadku w zegarku stosowana jest tak zwana zakręcana koronka, czyli mechanizm dodatkowo uszczelniający kopertę czasomierza. Zapobiega on przedostaniu się wody oraz wilgoci do delikatnych mechanizmów zegarka. Kolejną przydatną funkcję w zegarkach Vratislavia Conceptum stanowi antyrefleks. To specjalna powłoka przeciwodblaskowa ułatwiająca odczytywanie godziny z tarczy zegarka przy intensywnym świetle. Dla fanów szybkiej jazdy i miłośników sportu może sprawdzić się zegarek z tachymetrem, czyli podziałką, na której określana jest średnia prędkość poruszania się użytkownika zegarka.


Zegarki Vratislavia Conceptum – opinie

Ze względu na swój elegancki design i wartość kolekcjonerską sygnowane przez Vratislavia zegarki od dłuższego czasu stanowią akcesoria dla mężczyzn poważane w towarzystwie. Pozytywne opinie na temat dolnośląskich czasomierzy dotyczą zarówno ich zmyślnych projektów, jak i niezawodnego działania. Z tego powodu zegarek marki Vratislavia Conceptum może stanowić wyjątkowy prezent dla mężczyzny sentymentalnie związanego z Wrocławiem oraz historią miasta.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: