Zegarki męskie Atlantic

Atlantic to znany i ceniony producent zegarków, który wykorzystuje rozwiązania stosowane w szwajcarskich manufakturach. Marka działa już od 1888 roku i do dziś utrzymuje ważną pozycję na rynku. Co ciekawe, w Polsce cieszy się bardzo dużą popularnością. Przybyła ona do kraju w 1950 roku. Od 1965 roku, aż do początku lat 90. była najchętniej wybieraną marką zegarków. Nic dziwnego! Zegarki Atlantic męskie zarówno wtedy, jak i teraz zachwycają doskonałym wyglądem oraz zaawansowaniem technologicznym. Zegarek Atlantic męski to symbol ponadczasowej elegancji, która zawsze zachwyca.

Czytaj więcej

Zegarek Atlantic męski – odporny na uszkodzenia i funkcjonalny

Zegarki dla mężczyzn Atlantic wyróżnia nie tylko wysoka estetyka, ale również niezawodność. Każdy zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością, od 3 do nawet 20 ATM. Dostępne są modele analogowe, ale także z chronografem. W zależności od preferencji można wybrać zegarek z napędem automatycznym lub na baterie. Stosowane przez producenta materiały mają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zatem także nienaganną prezencję zegarka. To m.in. stal, PVD i szkło hesalitowe albo szafirowe. Do dyspozycji pozostają zegarki na stalowych bransoletach z zapięciem motylkowym lub paskach skórzanych ze sprzączką. Dodatkowe funkcje zegarków Atlantic to na przykład datownik, wskaźnik dnia tygodnia, stoper, sekundnik oraz antyrefleks.


Zegarki Atlantic męskie – oryginalne, lecz klasyczne wzornictwo

Klasyczny design bazujący na okrągłych kopertach zegarków Atlantic może podkreślić charakter każdego męskiego nadgarstka. Wśród najbardziej luksusowych kolekcji, takich jak Atlantic Super De Luxe, można znaleźć także męskie zegarki Atlantic pozłacane. Koneserów zegarmistrzostwa zainteresować mogą natomiast czasomierze z serii Atlantic Worldmaster Special Edition. Zegarki te słyną ze swoich mechanicznych mechanizmów oraz automatycznych naciągów sprężyny. Polecane modele do noszenia na co dzień to na przykład zegarki z kolekcji Atlantic Sealine oraz Seaflight.

Czasomierze Atlantic są dopracowane w każdym detalu, od lat utrzymując się w czołówce najbardziej prestiżowych zegarków. Manufaktura korzysta z materiałów najwyższej jakości, nierzadko wyznaczając trendy i opracowując mechanizmy, na których wzorują się inne marki zegarmistrzowskie. Przykładem może być choćby autorski system ustawiania datownika za pomocą koronki. Klasyczne zegarki męskie Atlantic występują w wielu oryginalnych kolekcjach. Można wybrać sportowy czasomierz idealny zarówno na co dzień, jak i zegarek na wyjątkowe okazje, do garnituru. Zróżnicowana, jednak stonowana kolorystyka zegarków gwarantuje niezmiennie elegancki wygląd. Każdy zegarek posiada certyfikat Swiss Made.


Atlantic – zegarki męskie w wielu wydaniach

Zegarki Atlantic męskie występują w aż 20 kolekcjach. Jednak możemy spośród nich wyróżnić trzy flagowe modele. Pierwszy z nich to słynny Worldmaster, który stał się inspiracją do stworzenia całej serii o tej samej nazwie. Drugi ważny produkt to Nautilus wykonany z tytanu, z którym można nurkować na głębokość 1000 metrów. Trzeci przełomowy zegarek to Midas ze szczególnie trwałą kopertą. Zegarki męskie Atlantic to zawsze niezawodny wybór.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: