Zegarki męskie Certina

Firma Certina może się poszczyć ponad 130-letnią historią, powstała bowiem w 1888 roku w szwajcarskim mieście Grenchen. W ciągu długich lat działalności wielokrotnie wyznaczała nowe trendy. Zegarki tej marki wędrowały na szczyty Himalajów i Mount Everest, i na dno oceanu. Obsługiwały walki bokserskie czy wyścigi żużlowe. Ceniona za niezawodność swoich produktów cieszy się uznaniem tysięcy klientów, szczególnie mężczyzn kochających sport.

Czytaj więcej

Niezawodne zegarki dla mężczyzn Certina

Panowie uwielbiają zegarki męskie Certina nie tylko za to, że spełniają wszelkie oczekiwania, które można mieć wobec czasomierza, lecz również za ich sportowy charakter i wysoką jakość każdego elementu. Szwajcarskie produkty posiadają szafirowe szkła i wzmocnione koperty, ponadto wyposażono je w opatentowany system DS (Double Security), dzięki któremu wyróżniają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Długowieczność symbolizuje skorupa żółwia widoczna na każdym zegarku manufaktury.

Liczne zabezpieczenia sprawiają, że zegarki dla mężczyzn Certina to ekstremalnie wytrzymałe urządzenia. Można je określić pancernymi, mimo że jednocześnie są niezwykle precyzyjne, a do tego stosunkowo lekkie. Wszystkie kolekcje zawierają modele wodoodporne – dotyczy to także zegarków garniturowych.


Męskie zegarki Certina – dla fanów ponadczasowej klasyki

Klientom, którzy przymierzają się do zakupu solidnego, a przy tym eleganckiego czasomierza, polecamy zegarki męskie Certina z kolekcji DS Caimano lub SD Podium. Łatwo dopasować je do każdego stroju i okazji – sprawdzą się zarówno przy białej koszuli, jak i skórzanej kurtce. Miłośnicy bardziej sportowych stylizacji często decydują się na zegarki z serii DS Podium Chronograph czy DS Podium Big Size.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też specjalne edycje poszczególnych kolekcji, np. nawiązująca wyglądem do stylu retro DS 2 Ole Einar Bjorndalen lub DS 1 Powermatic 80 Himalaya. To męskie zegarki Certina lubiane przez zwolenników klasyki, ale nie zachowawczej, a zwracającej uwagę. Mając na ręce takie małe dzieło sztuki, nikt nie wtopi się w tłum.

Gorąco zachęcamy do poznania szerokiej oferty naszych zegarków i zakupu swojego wymarzonego modelu.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: