Zegarki Seiko

Od momentu założenia w 1881 roku, Seiko wnosi swój istotny wkład do społeczeństwa, wprowadzając kolejne przełomowe produkty – poczynając od produkcji pierwszego japońskiego zegarka ręcznego w 1913 roku i stworzeniu pierwszego na świecie zegarka kwarcowego w 1969 roku.

Czasomierze Seiko pełniły też rolę oficjalnych instrumentów pomiaru czasu na wielu międzynarodowych wydarzeniach sportowych, począwszy od Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 1964 roku. Seiko miało ten zaszczyt, by dzielić chwile niezwykłej ekscytacji zmagań sportowych wraz z zawodnikami i widzami na całym świecie.


Czytaj więcej

Zegarek Seiko wybór dla wymagających

Proponowane przez Seiko zegarki umiejętnie łączą w sobie elementy klasycznego stylu wraz z nowoczesnymi technologiami. Nie bez powodu zegarki Seiko mają doskonałe opinie wśród swoich użytkowników. Marka zasłynęła z kilku przełomowych rozwiązań, jakie wprowadziła do swoich chronometrów. Jedną z nich wyróżniają się zegarki Seiko Kinetic. Zostały one wyposażone w pierwszy na świecie mechanizm, łączący funkcje zegarka kwarcowego i automatycznego. Ich bateria ładuje się, gdy czasomierz jest w ruchu, tzn. na nadgarstku swojego użytkownika. Wytwarzana energia gromadzi się w akumulatorkach, dzięki czemu dostępna jest aż przez okres sześciu miesięcy – nawet, jeśli zegarek byłby w tym czasie nieużywany.

Innego rodzaju innowacją wyróżniają się zegarki Seiko Solar. Mają one nowoczesne mechanizmy kwarcowe, działające dzięki specjalnemu ogniwu solarnemu. Tego rodzaju rozwiązanie pozwoliło stworzyć zegarek cechujący się niezawodnością tradycyjnego mechanizmu kwarcowego, przy jednoczesnym wyeliminowaniu niedogodności, związanej z potrzebą regularnej wymiany baterii.

Zegarki Seiko Automatic są kolejną, kultową już serią japońskich chronometrów. Stanowią one idealną propozycję dla osób, które nie chcą pamiętać ani o regularnym nakręcaniu swoich czasomierzy (co konieczne jest w mechanizmach mechanicznych), ani o regularnej wymianie baterii (przy klasycznych mechanizmach kwarcowych). Zegarek automatyczny Seiko posiada mechanizm, który samoistnie wprawia w ruch wszystkie trybiki, zapewniając niezawodność działania urządzenia.


Seiko współcześnie

Dzisiaj, choć zegarki pozostają w samym sercu działalności biznesowej Seiko, to zdobyte doświadczenie w zakresie mechaniki precyzyjnej, metalurgii oraz mechatroniki sprawiło, że firma rozszerzyła pole swojej działalności na wiele innych dziedzin łącznie z wytwarzaniem komponentów do aparatów fotograficznych, innych instrumentów precyzyjnych, okularów, biżuterii, jak również produktów wykorzystywanych w sporcie.

W 2001 roku, w celu zaoferowania jeszcze bardziej atrakcyjnych produktów klientom na całym świecie, dział zegarków Seiko został przekształcony w odrębną firmę SEIKO WATCH CORPORATION.

"Zegarki to klucz do naszej działalności. To właśnie one stanowią wyraz naszej dumy z możliwości produkcyjnych i zarazem pozwalają dzielić się z użytkownikami poczuciem posiadania instrumentów o unikanej precyzji, będących jednocześnie ważnym dodatkiem i ozdobą wielu cennych chwil."


Oficjalny sprzedawca - dystrybutor zegarków Seiko - Autoryzowany sklep Seiko

W naszych sklepach znajdą Państwo zegarki Seiko pochodzące z licencjonowanej dystrybucji. Zaufany sprzedawca to gwarancja autentyczności produktów, ale też korzystnej ceny. Zegarki marki Seiko łączą w sobie ponadczasową elegancję z lekko sportowym stylem, dlatego przypadną do gustu mężczyzną w każdym wieku.


Nasze sklepy z zegarkami Seiko: Wrocław - Warszawa - Piaseczno - Łódź

Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym lub do wizyty w jednym z naszych salonów. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i zawsze służą poradą w kwestii wyboru konkretnego modelu.

Więcej od Seiko

Męskie Zegarki SeikoDamskie Zegarki SeikoPoznaj Markę Seiko

Kolekcje

GRAND SEIKO • SPREMIER • PRESAGE • PROSPEX • 5 SPORTS • NEO SPORTS • CLASSIC • CHRONOGRAPH • KINETIC • SOLAR •

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie:
Picture: SEIKO SRPF69K1
Bestseller
LIMITOWANA EDYCJA
Seiko
2 199 zł
NA ZAMÓWIENIE
Picture: SEIKO SSB399P1
-10 %
Bestseller
Seiko
1 719 zł
1 547 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SSC911P1
-10 %
Bestseller
Seiko
3 289 zł
2 960 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SRPH65K1
-10 %
LIMITOWANA EDYCJA
Seiko
1 895 zł
1 705 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SPB269J1
-10 %
LIMITOWANA EDYCJA
Seiko
7 289 zł
6 560 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SNE593P1
-10 %
Bestseller
Seiko
2 419 zł
2 177 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SPB257J1
-20 %
LIMITOWANA EDYCJA
Seiko
6 750 zł
5 400 zł
W MAGAZYNIE
Picture: SEIKO SUR422P1
-15 %
Bestseller
Seiko
1 259 zł
1 070 zł
W MAGAZYNIE