Zegarki Smartwatch

Żyjemy dziś szybko i intensywnie, otaczając się urządzeniami, które pomagają nam pogodzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Dotyczy to także inteligentnych multifunkcyjnych zegarków, które służą już nie tylko do odmierzania czasu. W naszym sklepie znajdują się smartwatche znanych marek, w tym Frederique Constant, Alpina, Kronaby, Michael Kors czy Casio.

Czytaj więcej

Inteligentne rozwiązania w zegarkach smart connected

Smartwatche cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją multifunkcjonalność. Wyposażone w wiele różnych funkcji pozwalają na kontrolowanie lub sterowanie wieloma aplikacjami i urządzeniami. Za ich pomocą można np. otworzyć bramę wjazdową, zaparzyć kawę z ekspresu, odczytać powiadomienia z telefonu, włączyć ulubioną muzykę, zrobić piękne zdjęcia, czy zapłacić za zakupy. Te niby drobne usprawnienia znacząco ułatwiają wykonywanie codziennych zadań szczególnie zapracowanym osobom, które poszukują inteligentnych rozwiązań pomagających w zmaganiu się z zawodowymi i rodzinnymi wyzwaniami.


Zegarki smartwatch – klasyka i nowoczesność

To prawda, że inteligentne zegarki connected to nierzadko zaawansowane technologicznie narzędzia przypominające mobilny komputer. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być przy tym eleganckie. Producenci zadbali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na przykład na klasyczny design postawiła marka Michael Kors, która przygotowała bardzo przyjemną dla oka, subtelną kobiecą kolekcję Slim Runway.

W naszym sklepie posiadamy także smartwatche dla mężczyzn lubiących klasykę. Proponujemy inteligentne zegarki hybrydowe Kronaby z kolekcji Sekel. Minimalistyczne w formie zaskakują bogactwem funkcjonalności. Polecamy również intrygujące połączenie stonowanego designu mechanicznego szwajcarskiego zegarka i funkcji smartwatch – model Hybrid Manufacture od Frederique Constant.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie wątpliwości z przyjemnością doradzimy, jakie zegarki smartwatch spełnią najlepiej Państwa oczekiwania.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie:
Picture: ALPINA AL-285S5AQ6B
-50 %
Horological Smart Watch
4 790 zł
2 395 zł
DOSTAWA W CIĄGU 3-5 DNI
Picture: ALPINA AL-285S5AQ6
-50 %
Horological Smart Watch
4 390 zł
2 195 zł
DOSTAWA W CIĄGU TYGODNIA