Zegarki Certina

Historia marki Certina rozpoczęła się w Szwajcarii ponad 130 lat temu, w 1888 roku, choć sama nazwa pojawiła się dopiero w 1939 r. Potomkowie braci Kurth nie bez powodu zdecydowali się na nią. „Certus” w łacinie oznacza „niezawodny”, „bezpieczny”. To doskonale oddaje filozofię firmy. Wszystkie zegarki Certina posiadają oznaczenie „Swiss Made”, które stanowi gwarancję niespotykanej jakości, wierności tradycji oraz trwałości.

Czytaj więcej

Niezawodne szwajcarskie rzemiosło

Wytrzymałość produktów jest jednym z najważniejszych wyróżników marki. Odpowiada za nią stal nierdzewna 316L wykorzystywana do tworzenia bransolet oraz kopert. Oprócz tego zegarki Certina – w zależności od modelu – posiadają różnorodne dodatki, takie jak masa perłowa czy drobne diamenty. To wszystko przekłada się nie tylko na wyjątkową trwałość czasomierzy, ale również ich oryginalny charakter.

Symbolem Certiny stał się żółw – zwierzę symbolizujące długowieczność, wytrzymałość i siłę. Te cechy od razu przychodzą na myśl w przypadku zegarków tej marki. Producent nie zapomina również o estetyce wykonania. Należy ona do jednych z najjaśniejszych punktów w całej szwajcarskiej tradycji. To sprawia, że zegarki Certina podobają się zarówno osobom poszukującym nowoczesnego designu, jak i użytkownikom ceniącym sobie klasyczne rozwiązania.


Kolekcje zegarków Certina

Certina oferuje cztery sztandarowe serie. Pierwszą z nich jest Heritage. Zgodnie ze swoją nazwą stanowi połączenie tradycji (w wyglądzie) z nowoczesnością (w funkcjonalności). Polecamy także kolekcję Sport. Znajdujące się w niej zegarki Certina są niezwykle precyzyjne, a przy okazji lekkie. Znakomicie nadają się do treningów oraz występów sportowych. Warto dodać, że ze względu na przywiązanie marki do sportów motorowych oraz jakości produkcji Certina została oficjalnym chronometrażystą WRC. Kolejną dostępną w naszym sklepie serią jest Aqua. Dzięki mechanizmowi DS zegarki Certina z tej kolekcji potrafią wytrzymać zanurzenie nawet do 200 metrów. Zachęcamy także do poznania zegarków serii Urban. To typowo miejskie czasomierze, które pasują do strojów typu business casual.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: