Zegarki Certina

Historia marki Certina rozpoczęła się w Szwajcarii ponad 130 lat temu, w 1888 roku, choć sama nazwa pojawiła się dopiero w 1939 r. Potomkowie braci Kurth nie bez powodu zdecydowali się na nią. „Certus” w łacinie oznacza „niezawodny”, „bezpieczny”. To doskonale oddaje filozofię firmy. Wszystkie zegarki Certina posiadają oznaczenie „Swiss Made”, które stanowi gwarancję niespotykanej jakości, wierności tradycji oraz trwałości.


Czytaj więcej

Niezawodne szwajcarskie rzemiosło

Wytrzymałość produktów jest jednym z najważniejszych wyróżników marki. Odpowiada za nią stal nierdzewna 316L wykorzystywana do tworzenia bransolet oraz kopert. Oprócz tego zegarki Certina – w zależności od modelu – posiadają różnorodne dodatki, takie jak masa perłowa czy drobne diamenty. To wszystko przekłada się nie tylko na wyjątkową trwałość czasomierzy, ale również ich oryginalny charakter. Każdy zegarek Certina ma niebanalny, elegancki design.

Symbolem Certiny stał się żółw – zwierzę symbolizujące długowieczność, wytrzymałość i siłę. Te cechy od razu przychodzą na myśl w przypadku zegarków tej marki. Producent nie zapomina również o estetyce wykonania. Należy ona do jednych z najjaśniejszych punktów w całej szwajcarskiej tradycji. To sprawia, że zegarki Certina podobają się zarówno osobom poszukującym nowoczesnego designu, jak i użytkownikom ceniącym sobie klasyczne rozwiązania. Zegarek Certina doskonale prezentuje się jako dodatek do biznesowej stylizacji lub jako uzupełnienie sportowego stroju. Wszystko zależy od wybranej kolekcji Certina. Zegarki mają bowiem bogatą i różnorodną stylistykę.


Kolekcje zegarków Certina

Certina oferuje cztery sztandarowe serie. Pierwszą z nich jest Heritage. Zgodnie ze swoją nazwą stanowi połączenie tradycji (w wyglądzie) z nowoczesnością (w funkcjonalności). Polecamy także kolekcję Sport. Znajdujące się w niej zegarki Certina są niezwykle precyzyjne, a przy okazji lekkie. Znakomicie nadają się do treningów oraz występów sportowych. Warto dodać, że ze względu na przywiązanie marki do sportów motorowych oraz jakości produkcji Certina została oficjalnym chronometrażystą WRC. Kolejną dostępną w naszym sklepie serią jest Aqua. Dzięki mechanizmowi DS zegarki Certina z tej kolekcji potrafią wytrzymać zanurzenie nawet do 200 metrów. Zegarki Certina DS nie tylko są odporne na ekstremalne warunki, ale również wyposażono je w dodatkowe funkcjonalności. Zachęcamy także do poznania zegarków serii Urban. To typowo miejskie czasomierze, które pasują do strojów typu business casual. Ze względu na innowacyjny sposób działania polecamy również Zegarki Certina Automatic. Są to nowoczesne zegarki z mechanizmem automatycznym

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!


Oficjalny sprzedawca - dystrybutor zegarków Certina - Autoryzowany sklep Certina

Zachęcamy do zaufania naszemu profesjonalizmowi i postawienia na jakość, jaką gwarantuje Firma Janeba (zegarki.pl) – licencjonowany dystrybutor marki Certina. Oferujemy wyłącznie autentyczne, zegarmistrzowskie dzieła sztuki tego znanego producenta. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów oraz pomoc w doborze idealnego modelu.


Nasze sklepy z zegarkami Certina: Wrocław - Warszawa - Piaseczno - Łódź

Zegarki.pl prowadzi także sprzedaż stacjonarną w najważniejszych ośrodkach w kraju. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu we Wrocławiu, Łodzi, Piasecznie lub Warszawie, gdzie na naszych klientów czeka szeroki wybór nowoczesnych zegarków Certina.

Więcej od Certina

Męskie Zegarki CertinaDamskie Zegarki CertinaPoznaj Markę Certina

Kolekcje

DS 1 POWERMATIC • DS 2 • DS 4 • DS 8 • DS FIRST LADY CHRONOGRAPH • DS HERITAGE • DS PODIUM CHRONOGRAPH • DS PODIUM • DS ACTION • DS ACTION DIVER • DS ACTION LADY • DS CAIMANO

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: