Zegarek ALPINA AL-284LBBW5SSAQ6L

Alpiner X Alive

Kolekcja: ALPINER X ALIVE

Zegarek męski naręczny (digi, 10 atm)

Bestseller
5 990 zł
NA ZAMÓWIENIE
ubezpieczenie 1 rok GRATIS
2 lata +180 zł , 3 lata +323 zł
ubezpieczenie 1 rok GRATIS
2 lata +180 zł , 3 lata +323 zł
odbiór osobistyw salonach ZEGARKI.PL Warszawa i Wrocław
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów
Parametry
Rodzaj sportowy
Kolor czarny, brązowy, srebrny
Rozmiar koperty 45 mm
Wodoszczelność 10 ATM
Męskie / damskie męski
Mechanizm digi (ana-digi)
Kształt koperty okrągły
Napęd akumulator z możliwością ładowania
Materiały stal, szafirowe szkło
Szkło szafirowe
Kaliber mechanizmu AL-284
Pasek / bransoleta pasek skórzany
Rozmiar paska 22 mm
Zapięcie sprzączka
Funkcje Datownik, Dzień tygodnia, Faza księżyca, Stoper, Alarm, Barometr/termometr, Wysokościomierz/Głębokościomierz, Kompas, Swiss made, Antyrefleks, GMT/UTC - strefy czasowe
Gwarancja 24 miesiące
więcej
Opis produktu

 

Alpina Watches z dumą prezentuje Alpiner X Alive

 

Łącząc piękny tradycyjny szwajcarski zegarek i technologię bezprzewodową, AlpinerX Alive stanie się najlepszym sprzymierzeńcem, aby usprawnić codzienne czynności, poprawić kondycję sportową i popracować nad swoim samopoczuciem.

 

Nowy AlpinerX Alive swój mocny i sportowy wygląd odziedziczył po swoim poprzedniku- Alpiner X Smart Outdoor, który odniósł niemały sukces na całym świecie. Łącząc tradycyjne piękno zegarmistrzowskie z cyfrowym ekranem AMOLED, zegarek pozostaje wierny tradycyjnemu wzornictwu i dziedzictwu marki, oferując jednocześnie wgląd w twoje samopoczucie i wydajność aktywności.

 

Dzięki mocnym liniom i żywym kolorom, AlpinerX Alive będzie idealnym towarzyszem każdego dnia. Niezależnie od tego czy jesteś zapalonym użytkownikiem garnituru biznesowego czy też wolisz swobodny wygląd, AlpinerX Alive dopasuje się do każdego.

 

Asortyment kolorów i wybór materiału mogą dostosować się zarówno do najbardziej sportowych, jak i najbardziej dopracowanych stylów. Solidna obudowa może wytrzymać najcięższe zabiegi i sesje sportowe, zachowując standardy Alpiny w zakresie tradycyjnego piękna szwajcarskiego zegarka.

 

 

Inteligentne funkcje

 

AlpinerX Alive jest pełen niesamowitych funkcji, które pomogą Ci w życiu zawodowym, pomiarach czasu, zajęciach sportowych, poprawie samopoczucia i kondycji zdrowotnej.

 

Oprócz niezbędnych funkcji czasowych, aktywności i śledzenia snu, nowy AlpinerX wprowadza nowe funkcje poprawiające komfort życia w zabieganym środowisku miejskim. Od monitorowania tętna, śledzenia nawodnienia, relaksujących ćwiczeń oddechowych aż po prognozę pogody i śledzenie GPS , zegarek jest niezastąpionym partnerem każdego dnia.

 

Dedykowana aplikacja pomoże rejestrować dane i codziennie analizować wydajność, zapewniając wgląd w swoje wyniki i opinie.

 

 

 

Philips Health Care

 

AlpinerX Alive mierzy tętno dzięki najlepszej w swojej klasie technologii czujników firmy Philips.

 

Wybór marki Philips poprzedziły rynkowe testy oraz wewnętrzne porównania. Okazało się, że technologia Philips znacznie przewyższała każdą ofertę konkurencji. Spowodowało to wykorzystanie czujników Philips i zaimplementowanie ich w zegarkach AlpinerX Alive. Wszystko po to, aby w produktach tego szwajcarskiego producenta znajdowały się tylko sprawdzone technologie.

 

Dlaczego monitorowanie pracy serca jest tak istotne? To proste - bo żyjesz! I liczy się każde bicie serca. Dokładne pomiary podczas ćwiczeń, bez względu na pogodę oraz to czy ćwiczysz samemu czy w towarzystwie, pozwalają trenować w sposób bardziej świadomy, ostrzegać przed zmęczeniem lub zmobilizować do ostrego sprintu (nawet jeśli jest to sprint po następne cappuccino – można później zmierzyć wpływ kofeiny na serce!)

 

 

Technologia spotyka zegarmistrzostwo

 

Alpiner X Alive oferowany jest w dwóch wersjach; w kopercie z włókna szklanego lub ze stali nierdzewnej. Jest ozdobiony obrotowym, dwukierunkowym bezelem 360° oraz odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Średnica koperty wynosząca 45mm sprawia, że jest to mocne dopasowanie stylu, przy jednoczesnej wygodzie noszenia zegarka na codzień.

 

Tarcza zegarka jest zarówno analogowa, jak i cyfrowa, ponieważ Alpiner X Alive jest wyposażony w piękny kolorowy ekran dotykowy AMOLED o wysokiej rozdzielczości, oferujący niekończący się dostęp do wyników wydajności, najnowszych wiadomości i powiadomień, a także wielu innych funkcji, takich jak śledzenie nawodnienia, treningi lub relaksujące ćwiczenia oddechowe.

 

Nie krępuj się korzystać ze swojego zegarka we wszystkich sportowych przedsięwzięciach, jest wodoodporny do 10 ATM /100m / 330ft. Wskazówki zegarka zakończone są białym świetlistym elementem, co pozwala odczytać czas w najciemniejszych przestrzeniach.

 

Alpiner X Alive pracuje w oparciu o mechanizm kaliber AL-284, z akumulatorem wystarczającym na nawet 7* dni pracy (*w zależności od sposobu użytkowania). Nie musisz już więc odwiedzać lokalnego sklepu, aby wymienić baterię!

 

Informacje o aplikacji

 

Zegarek Alpiner X Alive jest wyposażony w aplikację towarzyszącą do pobrania na iOS i Android.

 

Będzie rejestrować twoje dane, pomaga śledzić twoje postępy dzienne i tygodniowe oraz oferuje szczegółowe wykresy i statystyki z punktami odniesienia, które pomogą Ci porównać wyniki z osobami w twoim przedziale wiekowym z całego świata.

 

 Aplikacja zawiera również szczegółowe informacje, które pomogą Ci poprawić swój styl życia. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci snu, czujesz się zestresowany lub pominiesz dzienną dawkę ćwiczeń, dynamiczny trener udzieli Ci niestandardowych porad na podstawie zapisanych danych.

 

W przypadku utraty telefonu dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze (znajdującej się w Szwajcarii), co pozwala na szybkie i łatwe przywrócenie utraconych informacji.

 

 

więcej
Zdjęcia i wideo
więcej
Akcesoria
więcej
UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE „BEZPIECZNY ZEGAREK”

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym
Przedsiębiorstwo: AWP P&C S.A. Oddział w Polsce
Produkt: „BEZPIECZNY ZEGAREK

Niniejszy dokument zawiera opis najważniejszych informacji na temat produktu „BEZPIECZNY ZEGAREK” – nie uwzględniono w nim specyficznych wymagań i potrzeb danego klienta. Pełne informacje niezbędne przed zawarciem umowy oraz informacje o samej umowie zamieszczone są w dokumentach dotyczących umowy grupowego ubezpieczenia.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia?

Przypadkowe uszkodzenie

- organizacja i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP zegarka do punktu serwisowego i z punktu serwisowego do ubezpieczonego oraz organizacja i pokrycie, do wysokości sumy ubezpieczenia (dalej SU), kosztów naprawy w punkcie serwisowym zegarka uszkodzonego w związku z wystąpieniem PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA;

W przypadku uszkodzenia zegarka w wyniku PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA, które nie może z przyczyn technicznych zostać naprawione, lub nie są dostępne konieczne do naprawy części, lub naprawa jest nieekonomiczna (koszty naprawy przewyższają cenę zakupu) lub koszty naprawy przewyższają wysokość SU (szkoda całkowita), przysługuje:

- realizacja świadczenia do wysokości SU w zakresie PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA, w formie wydania ubezpieczonemu vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy, o wartości odpowiadającej kosztom, jakie na dzień zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego trzeba by ponieść w celu nabycia w sieci sprzedawcy zegarka tego samego rodzaju, co zegarek, który uległ PRZYPADKOWEMU USZKODZENIU, posiadającego takie same lub podobne, nie gorsze parametry techniczne; z uwzględnieniem każdorazowego udziału własnego ubezpieczonego, w wysokości 10% sumy ubezpieczenia; wartość vouchera nie może być wyższa niż cena zakupu zegarka, który uległ PRZYPADKOWEMU USZKODZENIU lub nie może przekroczyć SU.

Kradzież z włamaniem lub rabunek

- w przypadku utraty zegarka w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU - realizacja świadczenia do wysokości SU w zakresie KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU, w formie wydania ubezpieczonemu vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy, o wartości odpowiadającej kosztom, jakie na dzień zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego trzeba by ponieść w celu nabycia w sieci sprzedawcy zegarka tego samego rodzaju, co zegarek, który został utracony w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU, posiadającego takie same lub podobne, nie gorsze parametry techniczne;
z uwzględnieniem każdorazowego udziału własnego ubezpieczonego, w wysokości 10% sumy ubezpieczenia; wartość vouchera nie może być wyższa niż cena zakupu zegarka, który został utracony w wyniku KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU lub nie może przekroczyć SU

Suma ubezpieczenia w zakresie PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA stanowi górną granicę odpowiedzialności ubezpieczyciela na jedno i wszystkie zdarzenia ubezpieczeniowe w postaci PRZYPADKOWEGO USZKODZENIA i równa jest cenie zakupu oraz ulega zmniejszeniu o wysokość zrealizowanych świadczeń ubezpieczeniowych, aż do jej całkowitego wyczerpania.

Suma ubezpieczenia w zakresie KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU stanowi górną granicę odpowiedzialności ubezpieczyciela na jedno zdarzenie ubezpieczeniowe w postaci KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM LUB RABUNKU i równa jest cenie zakupu.

W przypadku zajścia szkody całkowitej, ubezpieczyciel pomniejsza wartość vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy o kwotę udziału własnego w wysokości 10 % sumy ubezpieczenia. Od sumy ubezpieczenia ubezpieczyciel nie odejmuje kosztów transportu, ekspertyzy (konsultacji).

Czego nie obejmuje ubezpieczenie?

- szkód powstałych w wyniku awarii zegarka;

- szkód polegających na utracie lub uszkodzeniu akcesoriów, przez które rozumie się zdefiniowane przez producenta wyposażenie uzupełniające, niestanowiące kompletu eksploatacyjnego z ubezpieczonym zegarkiem: pasek, bransoleta, bateria;

- szkód za które na mocy przepisów prawa lub postanowień umowy odpowiedzialny jest producent lub punkt naprawczy;

- szkód spowodowanych przez insekty i gryzonie;

- szkód będących następstwem oddziaływania na zegarek zewnętrznych czynników termicznych, chemicznych, wilgoci, nadmiernego ciśnienia, promieniowania, wibracji, wybuchu oraz nieprawidłowej wentylacji, chyba że zostało zawarte ubezpieczenie w tym zakresie;

- szkód spowodowanych wadami albo usterkami ujawnionymi i znanymi ubezpieczającemu przed zawarciem umowy ubezpieczenia, mającymi związek z powstałą szkodą;

- szkód powstałych w wyniku zaginięcia lub zgubienia zegarka.

Jakie są ograniczenia ochrony ubezpieczeniowej?

Ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody w zegarkach powstałe:

- w wyniku wandalizmu, przez który rozumie się umyślne, zamierzone zniszczenie lub uszkodzenie zegarka przez osobę trzecią lub osobę bliską;

- w wyniku działania ognia, burzy, deszczu nawalnego, wyładowania atmosferycznego, trzęsienia ziemi, huraganu, sztormu, powodzi;

- w trakcie naprawy zegarka dokonywanej przez osobę nieuprawnioną lub poza punktem serwisowym, a także powstałe w związku przyczynowym z taką naprawą;

- w wyniku użytkowania zegarka niezgodnie z instrukcją obsługi lub w wyniku braku konserwacji zegarka zgodnie z instrukcją obsługi;

- w wyniku konserwacji przeprowadzonych niezgodnie ze wskazaniami i zaleceniami producenta, użycia środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta lub stosowania środków konserwacyjnych w sposób niezgodny z przeznaczeniem;

- w wyniku używania dodatkowego wyposażenia innego niż zalecane przez producenta.

Jakiego rodzaju jest to ubezpieczenie?

Dział II (pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe), grupa 9 - zgodnie z załącznikiem do Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszony do ubezpieczenia zegarek naręczny zakupiony w sieci sprzedawcy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, jako zegarek fabrycznie nowy; również nowy zegarek, na jaki zostanie wymieniony wadliwy lub uszkodzony zegarek w ramach gwarancji producenta lub rękojmi sprzedawcy (zegarek).

Gdzie obowiązuje ubezpieczenie?

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na całym świecie, przy czym ubezpieczyciel w ramach realizacji świadczenia ubezpieczeniowego zapewnia transport wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Co należy do obowiązków ubezpieczonego lub ubezpieczającego?

Aby uniknąć obniżenia wartości roszczeń lub ich odrzucenia, ubezpieczony lub ubezpieczający ma obowiązek:

- W momencie zawierania umowy

• przekazać ubezpieczycielowi istotne, prawdziwe i kompletne informacje umożliwiające zawarcie umowy;

- W trakcie obowiązywania umowy

• poinformować ubezpieczyciela o wszelkich zaistniałych zmianach, które mogą mieć wpływ na ochronę ubezpieczeniową;

- W przypadku roszczenia

• w celu wniesienia roszczenia ubezpieczony musi skontaktować się z ubezpieczycielem natychmiast po wystąpieniu zdarzenia, zgodnie z warunkami ubezpieczenia, a także musi przekazać ubezpieczycielowi wszystkie dokumenty niezbędne w celu obsługi roszczenia;
• na żądanie ubezpieczyciela dostarczyć mu stosowne dokumenty potwierdzające zdarzenie ubezpieczeniowe.

Jak i kiedy należy opłacić składkę?

Do zapłaty składki ubezpieczeniowej zobowiązany jest ubezpieczający. Składka ubezpieczeniowa płatna jest jednorazowo, na zasadach wskazanych w umowie ubezpieczenia. Koszt składki za okres pierwszych 12 miesięcy obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej pokrywa ubezpieczający, natomiast koszt składki za kolejne miesiące pokrywa ubezpieczony.

Kiedy rozpoczyna się i kończy ochrona ubezpieczeniowa?

Okres odpowiedzialności rozpoczyna się od dnia wskazanego w certyfikacie jako początek okresu odpowiedzialności, jeżeli została zapłacona składka ubezpieczeniowa.
Okres odpowiedzialności trwa 12, 24 lub 36 miesięcy. Ochrona ubezpieczeniowa w stosunku do objętego ochroną ubezpieczeniową zegarka kończy się:

1) z upływem ostatniego dnia okresu ubezpieczenia;
2) z dniem całkowitego zniszczenia lub utraty ubezpieczonego zegarka, lub jego zajęcia w toku postępowania egzekucyjnego;
3) z dniem realizacji przez ubezpieczyciela świadczenia ubezpieczeniowego w formie wydania vouchera na zakupy w sieci sprzedawcy;
4) w przypadku wypowiedzenia umowy ubezpieczenia przez ubezpieczającego, z dniem rozwiązania umowy ubezpieczenia;
5) z dniem odstąpienia od umowy ubezpieczenia;
6) z dniem wymiany ubezpieczonego zegarka na nowy zegarek w ramach gwarancji producenta lub rękojmi sprzedawcy bez powiadomienia o tym fakcie ubezpieczyciela;
7) z dniem odstąpienia przez ubezpieczonego od umowy zakupu ubezpieczonego zegarka;
8) z dniem rezygnacji z ochrony przez ubezpieczonego;
- w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi pierwsze.

Jak rozwiązać umowę?

Ubezpieczający może bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia poprzez złożenie ubezpieczycielowi oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia może zostać złożone w następujący sposób:

1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do ubezpieczyciela;
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do ubezpieczyciela; jeżeli podczas zawarcia umowy ubezpieczenia nie został podany adres e-mail ubezpieczającego, złożenie dyspozycji odstąpienia od umowy ubezpieczenia e-mailem może nastąpić wyłącznie po wcześniejszym zarejestrowaniu adresu e-mail ubezpieczającego telefonicznie u ubezpieczyciela.

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia nie zwalnia ubezpieczającego z obowiązku zapłaty składki ubezpieczeniowej za okres, w jakim ubezpieczyciel świadczył ochronę ubezpieczeniową. Ubezpieczony ma prawo rezygnacji z ochrony ubezpieczeniowej w każdym czasie okresu ochrony ubezpieczeniowej poprzez wystąpienie z umowy ubezpieczenia. W tym celu ubezpieczony powinien złożyć ubezpieczającemu oświadczenie na piśmie o wystąpieniu z umowy ubezpieczenia, zawierające dane pozwalające w sposób jednoznaczny zidentyfikować ubezpieczonego oraz zegarek. W przypadku złożenia oświadczenia o wystąpieniu, ochrona ubezpieczeniowa w stosunku do ubezpieczonego, w ramach umowy ubezpieczenia kończy się z końcem dnia, w którym ubezpieczony złożył ubezpieczającemu oświadczenie o wystąpieniu z ubezpieczenia.

więcej
odbiór osobistyw salonach ZEGARKI.PL Warszawa i Wrocław
30.000 zegarkówna naszym magazynie
centrum serwisowenajnowocześniejsze w Polsce
60 dni na zwrotbez pośpiechu i problemów
darmowa dostawakurier DPD, Inpost
Autoryzowany sprzedawcagwarancja oryginalności wszystkich produktów