Zegarki damskie Michael Kors

Amerykański projektant Michael Kors zamienił karierę aktorską na projektowanie modnych akcesoriów w 1981 roku. Dzięki tej decyzji świat otrzymał nowoczesną, bardzo odważną, a jednocześnie elegancką markę zajmującą się m.in. zegarkami. Do dziś stanowi obiekt uwagi zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zegarki damskie Michael Kors są szczególnie popularne wśród osób w młodym i średnim wieku, które uważnie śledzą szybko zmieniające się trendy współczesnego świata.

Czytaj więcej

Zupełnie inny kanon piękna

Zegarki dla kobiet Michael Kors są jedyne w swoim rodzaju. Nie sposób porównać ich do niczego, co obecnie proponują inne manufaktury zegarmistrzowskie. Ze względu na swoją niezaprzeczalną oryginalność, marka zyskała uznanie wśród amerykańskich gwiazd filmowych i animatorów kultury. Tym samym wpłynęła na całą światową modę.

Materiały, z których powstają zegarki, są wysokojakościowe. Wśród nich znajduje się szkło mineralne, stal szlachetna, ceramika, skóra, akryl czy kryształy Swarovskiego. Zegarki damskie Michael Kors cechują się ponadto powszechnie przyjętą dla produktów tej klasy precyzją oraz trwałością. Od razu przyciągają wzrok swoją estetyką, a jednocześnie pozostają bardzo komfortowe w użytkowaniu.


Damskie zegarki Michael Kors do każdej stylizacji

Popularność marki w Stanach Zjednoczonych odbiła się szerokim echem w Europie. Na obu kontynentach zegarki dla kobiet Michael Kors stały się synonimem luksusu oraz szyku. A mimo to pasują do każdej sytuacji: podczas uroczystych gal dla celebrytów z Hollywood oraz zwyczajnych spotkań ze znajomymi w którejś z europejskich kawiarni.

Damskie zegarki Michael Kors, które są podstawą produkcji tej marki, dzielą się na kilka serii. Każda kolekcja wyróżnia się czymś charakterystycznym. Dla przykładu serii Portia najbliżej jest do klasycznego wyglądu zegarków, ale posiada naprawdę unikatowe motywy. Z kolei Runway oraz Slim Runway nadają się do bardziej codziennych stylizacji. Na największą uwagę zasługuje jednak – niezależnie od modelu – niebanalna kolorystyka damskich kolekcji zegarków.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: