Zegarki smartwatch Frederique Constant

Czas nie stoi w miejscu, a kto się nie rozwija, ten się cofa. Doskonale rozumie to szwajcarska marka Frederique Constant. Producent znany jest z wytwarzania zegarków eleganckich i wizytowych, które doskonale uzupełniają bardziej zobowiązujące stroje. Do tego typu kategorii zaliczyć można również zegarki smart, które na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym wśród innych modeli. Wciąż ta sama elegancka linia, wciąż to samo nienaganne wykończenie- istota tych zegarków ukryta jest wewnątrz.

Najnowszą odsłoną rozbudowanych zegarków Frederique Constant jest seria Vitality. W odróżnieniu od bardzo ciepło przyjętej serii HSW posiada wyświetlacz ukryty pod tarczą zegarka, co samo w sobie znacząco podnosi funkcjonalność samego urządzenia. Możliwość sterowania poprzez dotyk szkiełka jak również obsługa powiadomień z telefonu i pomiar tętna sprawiają, że z najnowszych modeli tego producenta korzysta się jeszcze bardziej komfortowo.

Wśród rozwiązań smart Frederique Constant znajdziemy ponadto inteligentne moduły wbudowane w automatyczne zegarki z manufakturowym mechanizmem w kolekcji Hybrid jak również inteligentne paski, które z każdego zegarka potrafią uczynić rasowy model smart.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: