Zegarki męskie Skagen

Marka zegarków Skagen powstała w 1989 roku. Została stworzona przez Duńczyków Henrika i Charlotte Jorst w Stanach Zjednoczonych, szybko zyskując popularność najpierw w Ameryce, a stopniowo także w Europie i pozostałych zakątkach świata. Mężczyźni cenią w zegarkach Skagen przede wszystkim surową formę i nacisk na podstawową funkcjonalność. Wysokiej jakości czasomierze mają klasyczne, okrągłe koperty. Na próżno szukać w nich obfitych zdobień – większość dysponuje gładkimi, białymi tarczami. Poszczególne modele różnią się jednak między sobą kolorystyką. Co istotne, została ona utrzymana w naturalnej tonacji, która nawiązuje do barw morza, ziemi i roślinności. Dominuje w niej zatem przede wszystkim głęboki granat, brąz, czerń oraz szarość. W ofercie sklepu internetowego Zegarki.pl znajdziesz popularne kolekcje marki Skagen, między innymi Signatur oraz Hagen, których cyferblaty prezentują różny poziom uproszczenia.


Czytaj więcej

Czym charakteryzuje się zegarek męski Skagen?

Marka Skagen tworzy zegarki analogowe japońskiej oraz szwajcarskiej produkcji. Czasomierze są wyposażone w mechanizm kwarcowy charakteryzujący się ponadprzeciętną dokładnością w pomiarze czasu. Zależnie od modelu zegarki mają różny stopień wodoszczelności, na przykład 3 albo 5 ATM. Do wyboru pozostaje zegarek Skagen męski zarówno na pasku (nylonowym albo skórzanym), jak i z bransoletą stalową. Wedle filozofii „less is more” czasomierze Skagen nie mają wielu funkcji dodatkowych. Na próżno szukać w nich zbędnych gadżetów. W niektórych modelach znaleźć można datownik, a część z nich nie ma nawet sekundnika. Dzięki temu zegarki mogą prezentować maksymalnie uproszczoną formę, co dla wielu mężczyzn stanowi niemałą zaletę. Główne zadanie zegarków to po prostu pomiar czasu i elegancki wygląd.


Zegarek Skagen męski – ponadczasowa elegancja

Ze względu na minimalistyczny design zegarek męski Skagen jest odpowiedni zarówno do noszenia na co dzień, jak i na ważne okazje, takie jak spotkania biznesowe, imprezy i bankiety. Dobrze komponuje się nie tylko z casualowym ubiorem, ale również z koszulą i marynarką garnituru. Ponadczasowe wzornictwo zegarków sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody.

Warto docenić także trwałość zegarków, w których stosowane są materiały najwyższej jakości odznaczające się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu czasomierze mogą służyć swoim właścicielom przez wiele lat, zachowując swoją oryginalną estetykę.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: