Zegarki Balticus

Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Jest to typowy micro-brand, polskie projekty oraz najlepsze materiały”. Tak prezentuje swoją markę oraz zegarki przez nią produkowane Bartek Knop. Ten młody przedsiębiorca z Gdańska obrał sobie za cel stworzenie marki, która jakością wykonania oraz rozpoznawalnością dorówna najlepszym. Zadanie arcytrudne, zwłaszcza w tak usystematyzowanej branży, jaką są zegarki. Producenci, którzy aktualnie wiodą prym, budowali swoją rozpoznawalność przez kilkudziesiąt, a często nawet kilkuset lat. Wchodząc na to podwórko, nowa marka zegarkowa miała do wykonania ogrom pracy. Czy to się udało? Z perspektywy lat można uznać, że tak.


Czytaj więcej

Limitowane serie zegarków

Od samego początku swojego istnienia marka postawiła na limitowane serie swoich czasomierzy, oferując je w bardzo przystępnych cenach. Historia rozpoczęła się od modelu GreySeal, czyli Szara Foka. Był to typowy przedstawiciel diverów, nawiązujący do stylu vintage. Prosty, czytelny cyferblat wzbogacony motywem fali sprawił, że model ten szybko znalazł swoich nabywców, którzy docenili bardzo wysoką jakość wykonania oraz dopracowanie modelu.

Prawdziwym kołem zamachowym okazał się jednak kolejny model wypuszczony na rynek przez tego pomorskiego producenta. Stardust, bo o nim mowa, charakteryzował się wyjątkowym projektem tarczy, wykonanym z kamienia i wzbogaconym „brokatowym” wykończeniem, od którego wziął swoją nazwę. Model ten szybko zdobył serca i uznanie nie tylko w Polsce, ale i w Europie, powodując, że zegarki z logo Balticusa zaczęły być rozpoznawalne wśród znawców branży oraz koneserów. Aktualnie jest to flagowy model producenta, pokazujący niesamowity kunszt oraz przywiązanie do detali, widoczny w niemal każdej części i elemencie. Był on, i wciąż jest, przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, charakterystyczny na tyle, że nie można przejść obok niego obojętnie, jednocześnie na tyle klasyczny, że pasuje do niemal każdego stylu.

Producent wciąż oferuje nowe modele, na pochwałę zasługuje fakt, że każdy kolejny wypust nie zatraca ducha marki, sprawiając, że można dopatrzyć się w nim czegoś wyjątkowego. Można tu przytoczyć, chociażby kolejną odsłonę kolekcji Grey Seal z pięknym, gradientowym wzorem tarczy czy kolekcję klasycznych zegarków Fazy Księżyca, odznaczającą się wyjątkowymi materiałami użytymi do produkcji tarczy, jak awenturyn czy meteoryt.

Balticus to marka, której udało się zaistnieć w branży zegarkowej. Z całą pewnością zagości już u nas na stałe, a pieczołowitość, z jaką podchodzi do produkcji swoich czasomierzy, na pewno sprawi, że zyska swoich stałych i wiernych odbiorców. Co może być najlepszą reklamą jak nie grono zadowolonych klientów..?


Oficjalny sprzedawca - dystrybutor zegarków Balticus - Autoryzowany sklep Balticus

Sklep zegarki.pl prowadzi licencjonowaną dystrybucję zegarków Balticus, uznawanych za jedne z najciekawszych czasomierzy polskiej produkcji. W naszych punktach stacjonarnych oraz online zakupią Państwo wyłącznie oryginalne, wysokiej klasy produkty w nietuzinkowej stylistyce.


Nasze sklepy z zegarkami Balticus: Wrocław - Warszawa - Piaseczno

Z ofertą tej uznanej marki mogą się Państwo zapoznać również w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Odwiedzając nasz punkt w Warszawie, Piasecznie bądź Wrocławiu otrzymują Państwo możliwość osobistego poznania wyjątkowych cech każdego modelu. Oferujemy korzystne ceny oraz profesjonalną konsultację.

Więcej od Balticus

Męskie Zegarki BalticusDamskie Zegarki BalticusPoznaj Markę Balticus

Kolekcje

DEEP WATER • ZŁOTY PYŁ • GWIEZDNY PYŁ • GREAY SEAL • VOLANS • SKY

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie:
Picture: BALTICUS BLT-BTAFB
Nowość
LIMITOWANA EDYCJA
Żabnica Angler Fish Diver Blue
4 700 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-NOMAD
-10 %
Nowość
LIMITOWANA EDYCJA
Nomad Automatic Awenturyn Day Date
6 900 zł
6 210 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALGSBL
-10 %
Nowość
Grey Seal niebieski gradient
2 750 zł
2 475 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BTAFG
Nowość
LIMITOWANA EDYCJA
Żabnica Angler Fish Diver Green
4 700 zł
NA ZAMÓWIENIE
Picture: BALTICUS DeepWatMET
Bestseller
LIMITOWANA EDYCJA
Deep Water Meteoryt
3 550 zł
DOSTĘPNY W NASZYM SALONIE
Picture: BALTICUS BLT-DW-GRN
-10 %
Nowość
Deep Water Zielona Tarcza
2 990 zł
2 691 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BTAFBL
Nowość
LIMITOWANA EDYCJA
Żabnica Angler Fish Diver Black
4 700 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALGSGRCH
-10 %
Nowość
LIMITOWANA EDYCJA
Grey Seal Chrono Szary Gradient
6 900 zł
6 210 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALSDGANDG
-10 %
Nowość
Złoty Pył Zielony Awenturyn bez dat 40mm
3 190 zł
2 871 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALSDLGAG
-10 %
Nowość
Gwiezdny Pył Damski Zielony awenturyn bez dat 37mm
1 850 zł
1 665 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALSDBADG
-10 %
Nowość
Złoty Pył Awenturyn niebieski z dat 40mm
3 190 zł
2 871 zł
W MAGAZYNIE
Picture: BALTICUS BLT-BALSDGAD
-10 %
Nowość
Gwiezdny Pył Zielony Awenturyn z dat 40mm
2 990 zł
2 691 zł
W MAGAZYNIE