Zegarki Prim Manufacture 1949


W czasach, gdy czechosłowackie przedsiębiorstwo podjęło się próby rozwijania własnej, masowej produkcji zegarków na rękę, zaledwie kilka krajów na świecie radziło sobie z zegarmistrzowskim rzemiosłem. Szwajcarskie, japońskie czy niemieckie manufaktury zyskały ważnego konkurenta, który z każdym kolejnym rokiem dostarczał na rynek coraz większą liczbę produktów, łącząc wysoką jakość wykonania z przystępną ceną.

Do lat 90. ubiegłego wieku, produkowane przez Prim zegarki sprzedawane były w setkach tysięcy egzemplarzy rocznie. Spadek popularności związany m.in. z pojawieniem się na rynku produktów wielu zagranicznych marek trwał do 2008 roku, kiedy to zegarek Prim triumfalnie powrócił za sprawą ELTON hodinarska, która stała się jedną z największych i najważniejszych manufaktur zegarmistrzowskich w Europie.

Czytaj więcej

Co wyróżnia tworzone przez markę Prim zegarki?

Dziś, podobnie jak w 2. połowie XX wieku zegarki czeskie Prim stanowią synonim wysokiej jakości oraz ekskluzywnego designu. Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z szacunkiem do kilkudziesięcioletniej tradycji oraz korzeni marki, zapewniają jej niesłabnące powodzenie nie tylko na terenie Czech i Słowacji, ale także wielu innych krajach w Europie.


Mechanizmy w zegarkach Prim

Od początku swojej działalności marka Prim Manufacture priorytetowo podchodzi do kwestii niezawodności mechanizmów odpowiadających za pomiar czasu w jej zegarkach. Obecnie w sprzedaży dostępne są przede wszystkim modele z werkiem mechanicznym – zarówno z naciągiem ręcznym, jak i automatycznym. Oprócz tego oczywistego ukłonu w kierunku pasjonatów tradycyjnego zegarmistrzowska, w portfolio marki dostępne są także oryginalne zegarki czeskie z niezawodnym i precyzyjnym mechanizmem kwarcowym.


Koperty zegarków Prim

Wszystkie produkowane przez Prim zegarki wyróżniają się zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów. Ich koperty tworzone są z najbardziej wytrzymałych surowców, od stali nierdzewnych i stali damasceńskiej, poprzez metale szlachetne, aż po tytan.


Tarcze oraz wskazówki

Jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych elementów, z których słyną czeskie zegarki Prim, są ich efektownie projektowane tarcze. Każdy element – od logotypu, poprzez indeksy, aż po wskazówki i dodatkowe wskaźniki – cechuje się perfekcyjnym dopracowaniem oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów.


Ambasadorzy marki Prim Manufacture

ELTON hodinarska dba nie tylko o najwyższą jakość zegarków Prim, ale także o odpowiednią promocję swoich wyrobów. Ambasadorami marki nieprzypadkowo są osoby znane i cieszące się dużym poważaniem wśród czeskiego społeczeństwa. Z firmą współpracują m.in.:

  • aktor filmowy i teatralny Hynek Cermak,
  • obiecujące reprezentantka Czech w biegu na 800 m Adela Sadlova,
  • jeden z najlepszych czeskich biathlonistów, Michal Krcmar.

Wszyscy z nich to miłośnicy tradycyjnej, krajowej produkcji, uniwersalnego ponadczasowego wzornictwa, a przede wszystkim ludzie z pasją, którzy podobnie jak twórcy zegarków Prim dążą do perfekcji w swoich dziedzinach.


Oryginalne zegarki czeskie marki Prim Manufacture znajdziesz na Zegarki.pl

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie wyłącznie oryginalne, niezawodne i niedrogie zegarki Prim, dostępne w bogatej gamie wzorów oraz kolorów. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zegarek Prim dla siebie, czy chcesz sprawić prezent bliskiej Ci osobie, zakup modelu tej renomowanej firmy zawsze będzie doskonałym wyborem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię marka Prim Manufacture, a może nie wiesz, który z modeli będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa ekspertów.

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie: