Zegarki damskie Kronaby

Malmö nie od razu kojarzy się z zegarkami. Może się to jednak szybko zmienić dzięki świeżej i na wskroś nowoczesnej marce, która powstała właśnie w tym szwedzkim mieście. Zegarki damskie Kronaby z miejsca stały się bestsellerem. Są doskonałą alternatywą dla bardziej tradycyjnych rozwiązań zegarmistrzowskich, zwłaszcza pochodzących ze Szwajcarii.

Czytaj więcej

Unikatowe połączenie klasyki z funkcjonalnością

Zegarki dla kobiet Kronaby urzekają swoim wyglądem. Skandynawskie wzornictwo udowadnia tym samym, że w niczym nie ustępuje szwajcarskim odpowiednikom. Na szczególną uwagę zasługują klasyczne akcenty w postaci stalowej koperty, skórzanego bądź stalowego paska oraz szafirowego szkła. Posiadają też estetycznie wykonaną tarczę, pod którą schowane zostały wszystkie przydatne funkcje.

To właśnie w szerokiej funkcjonalności tkwi prawdziwa siła damskich zegarków Kronaby. Każdy produkt z kolekcji Nord, Sekel, Carat i Apex ma możliwość natychmiastowego połączenia się przez Bluetooth z aplikacją na smartphony. Za jej pomocą ustawia się tryb działania jednej z wielu opcji, jak np. dyskretnego alarmu, odrzucania połączeń czy kontroli otoczenia. Zegarki damskie Kronaby przydają się dosłownie w każdej sytuacji, skutecznie zastępując znacznie większe od nich urządzenia.


Damskie zegarki Kronaby dla nowoczesnych kobiet

Konieczność perfekcyjnego zaplanowania dnia jest związana z aktywnym życiem zawodowym oraz towarzyskim. Właśnie dlatego zegarki dla kobiet Kronaby cieszą się tak dużą popularnością. Pozwalają na lepszą organizację czasu w bardzo dyskretny sposób.

Kolekcja Carat powstała z myślą o prostocie i elegancji, przez co można połączyć ją z dowolną biżuterią. To typowo kobieca seria, która cechuje się nienaganną estetyką. Z kolei damskie zegarki Kronaby z kolekcji Sekel przydadzą się osobom potrzebującym czasomierza niezależnie od sytuacji. Posiadają charakterystyczną kolorystykę i wzornictwo, przez co sprawdzają się zarówno w pracy, jak i podczas spotkań towarzyskich. Serię Nord polecamy zaś osobom szukającym pewnego rodzaju minimalizmu.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Sortowanie:
Ilość produktów na stronie:
Picture: KRONABY S0556/1
-25 %
Bestseller
SEKEL 38 Steel
2 019 zł
1 514 zł
W MAGAZYNIE
Picture: KRONABY S0669/1
-25 %
Bestseller
CARAT 38 Rose
1 649 zł
1 237 zł
W MAGAZYNIE
Picture: KRONABY S0712/1
-25 %
Bestseller
NORD 38 Steel
1 399 zł
1 049 zł
NA ZAMÓWIENIE
Picture: KRONABY S0793/1
-25 %
Bestseller
NORD 38 Steel
1 649 zł
1 237 zł
W MAGAZYNIE
Picture: KRONABY S2447/1
-25 %
Bestseller
CARAT 38 Gold
2 019 zł
1 514 zł
DOSTAWA W CIĄGU 3-5 DNI