ALPINER X ALIVE

 

Alpina Watches z dumą prezentuje Alpiner X Alive

 

Łącząc piękny tradycyjny szwajcarski zegarek i technologię bezprzewodową, AlpinerX Alive stanie się najlepszym sprzymierzeńcem, aby usprawnić codzienne czynności, poprawić kondycję sportową i popracować nad swoim samopoczuciem.

 

Nowy AlpinerX Alive swój mocny i sportowy wygląd odziedziczył po swoim poprzedniku- Alpiner X Smart Outdoor, który odniósł niemały sukces na całym świecie. Łącząc tradycyjne piękno zegarmistrzowskie z cyfrowym ekranem AMOLED, zegarek pozostaje wierny tradycyjnemu wzornictwu i dziedzictwu marki, oferując jednocześnie wgląd w twoje samopoczucie i wydajność aktywności.

 

Dzięki mocnym liniom i żywym kolorom, AlpinerX Alive będzie idealnym towarzyszem każdego dnia. Niezależnie od tego czy jesteś zapalonym użytkownikiem garnituru biznesowego czy też wolisz swobodny wygląd, AlpinerX Alive dopasuje się do każdego.

 

Asortyment kolorów i wybór materiału mogą dostosować się zarówno do najbardziej sportowych, jak i najbardziej dopracowanych stylów. Solidna obudowa może wytrzymać najcięższe zabiegi i sesje sportowe, zachowując standardy Alpiny w zakresie tradycyjnego piękna szwajcarskiego zegarka.

 

 

Inteligentne funkcje

 

AlpinerX Alive jest pełen niesamowitych funkcji, które pomogą Ci w życiu zawodowym, pomiarach czasu, zajęciach sportowych, poprawie samopoczucia i kondycji zdrowotnej.

 

Oprócz niezbędnych funkcji czasowych, aktywności i śledzenia snu, nowy AlpinerX wprowadza nowe funkcje poprawiające komfort życia w zabieganym środowisku miejskim. Od monitorowania tętna, śledzenia nawodnienia, relaksujących ćwiczeń oddechowych aż po prognozę pogody i śledzenie GPS , zegarek jest niezastąpionym partnerem każdego dnia.

 

Dedykowana aplikacja pomoże rejestrować dane i codziennie analizować wydajność, zapewniając wgląd w swoje wyniki i opinie.

 

 

 

Philips Health Care

 

AlpinerX Alive mierzy tętno dzięki najlepszej w swojej klasie technologii czujników firmy Philips.

 

Wybór marki Philips poprzedziły rynkowe testy oraz wewnętrzne porównania. Okazało się, że technologia Philips znacznie przewyższała każdą ofertę konkurencji. Spowodowało to wykorzystanie czujników Philips i zaimplementowanie ich w zegarkach AlpinerX Alive. Wszystko po to, aby w produktach tego szwajcarskiego producenta znajdowały się tylko sprawdzone technologie.

 

Dlaczego monitorowanie pracy serca jest tak istotne? To proste - bo żyjesz! I liczy się każde bicie serca. Dokładne pomiary podczas ćwiczeń, bez względu na pogodę oraz to czy ćwiczysz samemu czy w towarzystwie, pozwalają trenować w sposób bardziej świadomy, ostrzegać przed zmęczeniem lub zmobilizować do ostrego sprintu (nawet jeśli jest to sprint po następne cappuccino – można później zmierzyć wpływ kofeiny na serce!)

 

 

Technologia spotyka zegarmistrzostwo

 

Alpiner X Alive oferowany jest w dwóch wersjach; w kopercie z włókna szklanego lub ze stali nierdzewnej. Jest ozdobiony obrotowym, dwukierunkowym bezelem 360° oraz odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Średnica koperty wynosząca 45mm sprawia, że jest to mocne dopasowanie stylu, przy jednoczesnej wygodzie noszenia zegarka na codzień.

 

Tarcza zegarka jest zarówno analogowa, jak i cyfrowa, ponieważ Alpiner X Alive jest wyposażony w piękny kolorowy ekran dotykowy AMOLED o wysokiej rozdzielczości, oferujący niekończący się dostęp do wyników wydajności, najnowszych wiadomości i powiadomień, a także wielu innych funkcji, takich jak śledzenie nawodnienia, treningi lub relaksujące ćwiczenia oddechowe.

 

Nie krępuj się korzystać ze swojego zegarka we wszystkich sportowych przedsięwzięciach, jest wodoodporny do 10 ATM /100m / 330ft. Wskazówki zegarka zakończone są białym świetlistym elementem, co pozwala odczytać czas w najciemniejszych przestrzeniach.

 

Alpiner X Alive pracuje w oparciu o mechanizm kaliber AL-284, z akumulatorem wystarczającym na nawet 7* dni pracy (*w zależności od sposobu użytkowania). Nie musisz już więc odwiedzać lokalnego sklepu, aby wymienić baterię!

 

Informacje o aplikacji

 

Zegarek Alpiner X Alive jest wyposażony w aplikację towarzyszącą do pobrania na iOS i Android.

 

Będzie rejestrować twoje dane, pomaga śledzić twoje postępy dzienne i tygodniowe oraz oferuje szczegółowe wykresy i statystyki z punktami odniesienia, które pomogą Ci porównać wyniki z osobami w twoim przedziale wiekowym z całego świata.

 

 Aplikacja zawiera również szczegółowe informacje, które pomogą Ci poprawić swój styl życia. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci snu, czujesz się zestresowany lub pominiesz dzienną dawkę ćwiczeń, dynamiczny trener udzieli Ci niestandardowych porad na podstawie zapisanych danych.

 

W przypadku utraty telefonu dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze (znajdującej się w Szwajcarii), co pozwala na szybkie i łatwe przywrócenie utraconych informacji.