Nylon

The Electricianz nylon

 

NYLON

 

Kolekcja Nylon to gama zegarków o wyjątkowym designie, które mają spód ze stali nierdzewnej, ale korpus z nylonu. Ta architektura, w projektowaniu, jest sposobem, w jaki ożywiamy nasze elektryzujące kolory.

  

 

Podświetlenie

 

Podświetlenie zegarka zostało pomyślane jako integralna część projektu: dlatego 5 diod LED podświetla pierścień godzinowy, nadając mu spektakularny wygląd w nocy.

Koperta

 

Żelazna pięść w aksamitnej rękawiczce. Rdzeń naszej maszyny jest umieszczony w obudowie ze stali nierdzewnej, owiniętej z kolei formowaną termicznie powłoką nylonowo-węglową przypominającą materiały izolacyjne. Najwyższej klasy nylon 10 jest twardy, odporny na ścieranie i niewrażliwy na pękanie naprężeniowe. Co więcej, jego struktura przypominająca parafinę gwarantuje zwierzęciu miękki dotyk i jedwabisty wygląd.

POCHODZENIE

 

The Electricianz ma na celu zapewnienie najwyższej jakości opartej na szwajcarskim know-how w zakresie projektowania zegarków i technologii. Niebanalny wygląd, wykorzystujący elementy ze świata elektryki daje powiew świeżości na rynku zegarkowym.