VERTICAL

Picture: VERTICAL

­
SUUNTO VERTICAL


Przekraczaj swoje granice

 

Niektórzy wybierają to, co przeciętne, ale poszukiwacze przygód potrzebują narzędzia, któremu mogą zaufać.


Zegarek Suunto Vertical oferuje spektakularną dokładność i czas pracy na baterii – jest doskonałym towarzyszem podczas sportowych przygód.


Mapy outdoorowe offline

Podwójne pasmo GPS/GNSS

Czas pracy baterii do 60 dni

Ładowanie energią słoneczną

95+ trybów sportowych

Wyprodukowany w Finlandii przy użyciu energii ze źródeł odnawialnychDetaliczne mapyIntuicyjne mapy dostępne w Suunto Vertical pokażą Ci wszystko, co musisz wiedzieć o danym terenie. Linie konturowe, zbiorniki wodne, ścieżki i inne ważne punkty orientacyjne można zobaczyć na mapach w trzech różnych stylach.


Dla maksymalnego bezpieczeństwa z funkcji nawigacji można korzystać również w trybie offline. Dzięki mapom dostępnym offline zawsze będziesz mieć pewność, że zmierzasz w dobrą stronę.

Praca w trybie offline

Darmowe mapy

Nawigacja według trasy i punktów POI

Bezpieczeństwo nawet w trudnych i wymagających warunkachDzięki wysokościomierzowi, barometrowi i kompasowi bez trudu zachowasz orientację w terenie – co w sytuacjach trudnych i wymagających jest szczególnie istotne w kontekście naszego bezpieczeństwa.


Alarm burzowy oraz aktualizowane prognozy pogody zapewnią Ci bezpieczeństwo.Prognozy pogody

Barometr i wysokościomierz

Alarm burzowy, wschód i zachód słońcaNajdłuższy czas pracy na baterii na rynkuCzas pracy na baterii Suunto Vertical zostawia konkurencyjne produkty w tyle: 85 godzin śledzenia ćwiczeń przy najdokładniejszych ustawieniach GPS w przypadku tytanowego modelu z ładowaniem energią słoneczną i 60 godzin w przypadku modelu ze stali nierdzewnej.


Suunto Vertical, stosowany w trybie dziennym, będzie Ci towarzyszyć nawet przez 60 dni bez ładowania, a tytanowy model z ładowaniem energią słoneczną nawet przez rok!
+30% z funkcją ładowania energią słoneczną

Podwójne pasmo GNSS dla maksymalnej dokładności

Przetestowany zgodnie z normami wojskowymi

Porównanie czasu pracy na bateriiW Suunto Vertical dłuższy czas pracy na baterii nie wiąże się z mniejszą dokładnością. Zegarek łączy się ze wszystkimi pięcioma głównymi systemami satelitarnymi dzięki podwójnej częstotliwości, co zapewnia szybszy, niezawodny sygnał.

 

Porównanie czasu pracy na baterii zostało przeprowadzone w trybie treningowym w słonecznych warunkach (50 000 luksów) i z 1-sekundowym interwałem logowania.


Przygotuj się na kolejne wyprawySuunto Vertical to również doskonały towarzysz codziennych treningów. Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz czy uprawiasz biegi narciarskie, znajdziesz w nim coś dla siebie.Potrzebujesz czegoś więcej? Odwiedź SuuntoPlus Store i dostosuj zegarek do swoich potrzeb dzięki aplikacjom do wspinaczki, funkcji Cooper Test i innym dostępnym opcjom!
95+ trybów sportowych

50+ aplikacji sportowych w SuuntoPlus

Informacje głosowe w aplikacji Suunto


Zrównoważony design z Finlandii


EkoZegarki są produkowane z użyciem w 100% odnawialnych źródeł energii w Finlandii, gdzie dobrze znamytrudne warunki.

Stworzony przy użyciu 100% odnawialnych źródeł energii

100% kompensacji śladu węglowego

Ślad węglowy wynoszący 6,59 kg CO2e


Aplikacja Suunto jako dopełnienie zegarkaPlanuj, analizuj i udostępniaj aktywności dzięki aplikacji Suunto! Możesz również korzystać z innych serwisów i usług, jak aplikacja Strava, dla dodatkowych funkcji.