Szwajcarskie zegarki Jaguar Hybrid

Nowości2. Wrzesień 2020

Szwajcarska marka Jaguar wprowadza na rynek hybrydy nową, inteligentną kolekcję. Na pierwszy rzut oka zegarki są spójne ze stylistyką, do których przyzwyczaił nas producent, do złudzenia przypominając modele analogowych kolekcji, jednak wewnątrz ukryty jest mechanizm posiadający funkcje, które ułatwiają użytkownikom codzienne życie.

Szwajcarskie zegarki Jaguar Hybrid

Jaguar Hybrid Smartwatch

Szybki tryb życia, w jakim funkcjonuje spora część współczesnego społeczeństwa powoduje, że zdarza się nam pominąć ważne wydarzenie czy zaplanowane spotkanie. Nowa propozycja Jaguara pozwoli w większym stopniu kontrolować czas i zaplanować każdą minutę, ciesząc się a przy tym tradycyjnym zegarkiem, do którego wyglądu jesteśmy przyzwyczajeni. Nowy smartwatch Jaguar Hybrid na pozór wygląda jak analogowy Jaguar Diver: wytrzymały, o sportowym wyglądzie, posiadający te same cechy, które charakteryzują inne modele szwajcarskiej firmy, jednak wewnątrz skrywa różnorodne, inteligentne funkcje, dzięki którym użytkownik wkracza w świat technologii pozostając w bliższym kontakcie ze światem.

W szerokiej ofercie szwajcarskiego producenta dotąd brakowało zegarków, dzięki którym można cieszyć się technologicznymi  osiągnięciami zegarmistrzostwa XXI wieku. W połowie drogi między zegarkiem analogowym a smartwatchem, plasuje się kolekcja Jaguar Hybrid, na którą składa się sześć męskich modeli, z dobrze znanym DNA marki.

Marka słynie z wysokiej jakości zegarków z oznaczeniem SWISS MADE, w rozsądnych cenach. Nie zawiodą się nabywcy jednej z propozycji w najnowszej kolekcji Hybrid. Do ich rąk trafi zegarek wyposażony w szafirowe szkło, w wytrzymałej kopercie ze stali szlachetnej o średnicy 45,7mm, w dwóch wariantach kolorystycznych srebrnym i złotym z powłoką IP, z obrotową lunetą, luminescencyjnymi indeksami i wodoodpornością do 200 metrów. Może nieco rozczarowywać ilość kolorów tarcz (na ten sezon producent przygotował wariant niebieski i czarny), za to większa różnorodność pojawia się na lunetach, bowiem poza jednorodną niebieską i czarną, dostępne są czarno-czerwona i niebiesko-czerwona.

Jedna z największych zalet Jaguara Hybrid to subtelne powiadamianie o próbie kontaktu, poprzez wibracje na nadgarstku. Dzięki temu, że model jest połączony z aplikacją Jaguar Connected (dostępną na iOS i Android), można filtrować wiadomości, połączenia i powiadomienia z sieci społecznościowych, sortować je według ustalonego priorytetu, tak aby zajmować się wyłącznie najważniejszymi zagadnieniami.  Prosty i intuicyjny interfejs gwarantuje, że w dowolnym momencie, z poziomu aplikacji można zmienić ustawienia zegarka, dostosowując go do swoich potrzeb.

Naciśnięcie przycisku w koronce zegarka sprawi, że wskazówki wskażą na tarczy takie informacje jak data, aktualna godzina w drugiej strefie czasowej, czy liczba wykonanych kroków w ramach ustalonego celu. Dzięki przyciskom na kopercie można sterować muzyką z telefonu komórkowego, czy udostępniać bliskiej osobie swoją lokalizację.

Nowa propozycja szwajcarskiej marki zachowuje elegancję i siłę wyrazu analogowego egzemplarza, przy tym skrywa w swoim wnętrzu szereg korzyści, które pomagają użytkownikowi być w kontakcie ze światem według własnego wyboru, bez uciążliwości telefonu komórkowego. Jaguar Hybrid jest nowoczesnym zegarkiem, idealnym do codziennego użytku.

Sprawdź Jaguar Hybrid Smartwatch

Tomasz Szkodziński

Najnowsze artykuły

Kategorie

Zegarki.pl polecają