Festina Titanium propozycja dla prawdziwych mężczyzn

Nowości28. Wrzesień 2020

Tegoroczna jesień przynosi mocny akcent w postaci zegarków Festina Titanium. Na rynek trafiają doskonałej jakości produkty o sportowym wyglądzie, w różnych wariantach kolorystycznych, z doskonałymi mechanizmami zarówno analogowymi jaki i chronografami. Poniżej kilka poważnych argumentów dlaczego warto zaopatrzyć się w jeden z szesnastu dostępnych modeli.

Festina Titanium propozycja dla prawdziwych mężczyzn

Zegarki Festina Titanium to propozycja dla mężczyzn ceniących wysoką jakość wykonania. Do ich stworzenia wykorzystano tytan, materiał niezwykle ceniony w wielu gałęziach przemysłu, w tym również w zegarmistrzostwie. Zalety metalu to lekkość, hipoalergiczność, odporność na uszkodzenia, co jest gwarantem długowieczności i komfortu użytkowania. Szczególnie ma to znaczenie w przypadku zegarków sportowych, które bywają użytkowane w ekstremalnie trudnych warunkach. Warto podkreślić, że tytan pod wieloma względami przewyższa cenioną i niezwykle popularną w zegarmistrzostwie stal szlachetną, która zdominowała zegarkowy świat.

Kolekcja sportowych zegarków Festina Titanium zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych propozycji legendarnej marki Festina. Tworząc je postawiono na ciekawy design i mocno sportowy charakter, wyposażając w 60-minutowy chronograf, datownik oraz tachymetr, elementy nadające zegarkowi dynamizmu. Warto podkreślić, że zegarki wyróżniają się sporą kopertą i ciekawą kolorystyką, w której  dominują szarości, granat, czerń i brąz przełamane czerwonymi elementami. Stonowane kolory sprawiają, że męskie zegarki Festina Titanium tej jesieni staną się doskonałym dodatkiem na ręku modnego mężczyzny.

Spośród szesnastu dostępnych modeli Festina Titanium, osiem z nich to chronografy o średnicy 44,8 mm i wyjątkowo sportowym charakterze. Całości dopełniają skórzane, perforowane paski zdobione przeszyciami po zewnętrznej stronie, a zakończone tytanową klamrą. Do wyboru są 4 kolory tarcz: czarny, niebieski, srebrny i szary. Poza paskami w wybranych kolorach, alternatywnie wszystkie modele oferowane są na tytanowych bransoletach. Na cyferblacie każdego zegarka Chrono umieszczone są subtarcze chronografu, tachymetr oraz datownik, całość chroniona szafirowym szkłem. Kwarcowy mechanizm zamknięty jest w kopercie o szczelności 10 ATM.

Zegarki Titanium Sport poza wyglądem, od modeli Chrono odróżnia konfiguracja. Na godzinie 3 umieszczono okienko z datownikiem wskazującym dzień tygodnia i miesiąca. Koperta ma mniejszy rozmiar 43.00 mm, jednak takie parametry jak wodoszczelność, szafirowe szkło nie zmieniły się. Festina Titanium Sport to kolekcja uniwersalna. Zegarek śmiało można łączyć zarówno z codziennym ubiorem, koszulą czy garniturem, a do wyboru, podobnie jak w przypadku chronografów, są modele na perforowanym skórzanym pasku, jak i tytanowej bransolecie. Wszystkie 16 modeli zegarków posiadają 2 letnią gwarancję, a dodatkowo, w przypadku zbicia szkiełka przez 5 lat dystrybutor gwarantuje jego bezpłatną wymianę.

Tomasz Szkodziński

Najnowsze artykuły

Kategorie

Zegarki.pl polecają